Zakończymy kolejkę meczem w Pakości

Zakończymy kolejkę meczem w Pakości

Chełminianka Chełmno w niedzielę o godzinie 13:00 zagra na wyjeździe z Notecianką Pakość. Rywal chełmnian potrzebuje punktów do tego, aby przedłużyć nadzieje na utrzymanie się w IV lidze.

Pakościanie są aktualnie na dwunastej pozycji w tabeli, która jest jednocześnie pierwszym spadkowym miejscem. Były III-ligowiec traci do bezpiecznej lokaty aż pięć „oczek”. W poprzedni weekend Notecianka straciła komplet punktów w samej końcówce spotkania w Złotnikach Kujawskich z miejscowym Piastem, gdy gospodarzom udało się wyrównać na 2:2.

W pierwszym meczu klub z Pakości zatriumfował w Chełmnie, pokonując nasz zespół 6:2. Wówczas bramki dla ekipy z „miasta zakochanych” zdobyli Tomasz Grzelecki i Dawid Rogulski. Granie pod presją może z jeden strony zwiększyć poziom motywacji niedzielnemu przeciwnikowi chełmnian, ale jednocześnie zmusi go do otwartej gry, na co czekają nasi gracze ofensywni.

Po zwycięstwie 2:0 z Łokietkiem Petrokan Brześć Kujawski Chełminianka Chełmno ma już praktycznie pewne utrzymanie. Wyjście na mecz w Pakości na trochę większym luzie może wpłynąć dobrze na grę podopiecznych Rafała Baranowskiego, których obowiązkiem będzie zaprezentowanie swoich umiejętności. Trzymajmy kciuki za naszą drużynę, aby czwarta wygrana z rzędu stała się faktem!

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości