Należy wygrać

W 20. kolejce IV ligi kujawsko-pomorskiej Chełminianka Chełmno gości u siebie Piasta Złotniki Kujawskie. W sobotę o godzinie 16:00 pierwszy gwizdek na Stadionie Miejskim!

Chełmnianie źle zaczęli rundę rewanżową, podobnie zresztą jak pierwszą część sezonu. Teraz należy powtórzyć historię i podnieść się, zdobywając komplet punktów w spotkaniu z najbliższym przeciwnikiem drużyny z „miasta zakochanych”. Bilans rywalizacji ze złotniczanami jest korzystny dla podopiecznych Rafała Baranowskiego.

Historia meczów Chełminianki Chełmno z Piastem Złotniki Kujawskie:

21.09.2013 r. - IV liga 6:1 (d) bramki: Kaczkowski (2), Piasecki, Ernest, Grabowski, Grzelecki

03.05.2014 r. - IV liga 1:1 (w) bramka: Ernest

05.09.2015 r. - IV liga 2:1 (w) bramki: Grzelecki, Orlicki

Piast zajmuje dziewiąte miejsce w tabeli i ma na swoim koncie 27 punktów, czyli o dwa „oczka” więcej od Chełminianki. W tym roku zespół trenowany przez Mirosława Gabryszaka w IV lidze dwukrotnie zremisował 1:1 – na wyjeździe z Rol.Ko Konojady oraz w domu z Naprzodem Jabłonowo Pomorskie. Ponadto sobotni rywal chełmnian ograł u siebie skromnie 1:0 Lecha Rypin. Do tego należy dołączyć pucharowe zwycięstwo po dogrywce 3:0 z Notecianką Pakość.

Sobotni pojedynek poprowadzi trójka sędziowska w składzie: Dariusz Orzechowski, Piotr Wysocki i Paweł Sarnowski. Zapraszamy wszystkich sympatyków piłki nożnej w sobotę o godzinie 16:00 na stadion w Chełmnie!

Kolejka 20. - zestaw par
Data Gospodarze Wynik Goście