Autor:

Filip Tomiak

Utworzono:

26.04.2015

W meczu 20. kolejki leszczyńskiej klasy okręgowej Orkan Chorzemin zremisował z Wisłą Borek Wlkp. 0:0.

W pierwszej połowie niewiele działo się na boisku. Gospodarze mieli duże problemy z wyprowadzaniem akcji ze swojej połowy, a było to spowodowane m.in. silnie wiejącym wiatrem. Zarówno z jednej, jak i z drugiej strony zagrożenie stwarzane było po stałych fragmentach gry. Żaden z nich nie przyniósł jednak zmiany rezultatu. W 24. minucie kontuzji doznał Jakub Andrzejczak, a na boisku zastąpił go Patryk Gościniak, dla którego był to debiut na ligowych boiskach.

Na początku drugich 45 minut Wiślacy stworzyli sobie pierwszą groźną sytuację. Na strzał w polu karnym zdecydował się Cezary Tomczak, ale jego uderzenie okazało się zbyt słabe i bramkarz gospodarzy wyłapał piłkę. W 63. minucie po dośrodkowaniu z lewej strony piłkę głową w stronę bramki skierował Krzysztof Konieczny, ale Oksar Telesz ofiarnie wybronił strzał pomocnika biało-zielonych. Końcowe minuty, podobnie jak pierwsza połowa, nie obfitowały w dobre okazje strzeleckie i obie ekipy sprawiedliwie podzieliły się punktami.