Juna-Trans Stare Oborzyska - Wisła Borek Wielkopolski

Karol Bossy nierozważny atak
Karol Bossy nierozważny atak
Bartosz Chudziński niesportowe zachowanie
Michał Dojcz niesportowe zachowanie poza boiskiem
Marek Nowicki nierozważny atak
Bartłomiej Malinowski nierozważny atak
4. Piotr Budzyń nierozważny atak
Szymon Andrzejczak nierozważny atak
Jakub Andrzejczak nierozważny atak

Piotr Sołtysiak Trener
Tomasz Gawroński Trener
Filip Tomiak Kierownik drużyny
Sławomir Łączniak Drugi trener
Mirosław Konieczny Kierownik drużyny

Filip Tomiak

05.04.2015

W meczu 18. kolejki leszczyńskiej klasy okręgowej Juna-Trans Stare Oborzyska pokonała Wisłę Borek Wlkp. 2:1.

Mecz odbywał się w bardzo wietrznych warunkach. W pierwszej połowie sprzyjały one gospodarzom, którzy chwilę po rozpoczęciu spotkania mogli objąć prowadzenie. Mateusz Osiewicz stanął jednak na wysokości zadania i wybronił sytuację sam na sam. Początek meczu zdecydowanie należał do podopiecznych Piotra Sołtysiaka, którzy raz po raz atakowali bramkę gości. Juna w tym okresie gry wykonywała bardzo dużą ilość rzutów rożnych, ale nic z nich nie wynikało. Goście pierwszą sytuację stworzyli sobie w 11. minucie meczu i od razu zdobyli z niej bramkę. Dośrodkowanie Tomasza Molka wykorzystał Szymon Andrzejczak. Radość Wiślaków nie trwała jednak długo, ponieważ cztery minuty później gospodarze doprowadzili do wyrównania. Dośrodkowanie z prawej strony wykorzystał Bartosz Chudziński, który z półobrotu uderzył w stronę bramki biało-zielonych. Dziesięć minut później kolejna akcja gospodarzy, dośrodkowanie z prawej strony, ale strzał głową okazał się minimalnie niecelny. Ataki Juny przyniosły skutek w 36. minucie. Bezpośrednio z rzutu wolnego do bramki Mateusza Osiewicza trafił Krzysztof Peszel.

W drugiej połowie to Wisła Borek Wlkp. atakowała z wiatrem, a gospodarze mieli bardzo duże problemy z budowaniem sytuacji strzeleckich. Na domiar złego w 53. minucie Karol Bossy otrzymał drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartkę. Na nic się to jednak nie zdało, ponieważ Wiślacy wypracowali sobie tylko dwie 100% sytuacje, których nie wykorzystali. W 60. minucie Tomasz Gawroński zagrał do Tomasz Molki, który nie potrafił wykorzystać sytuacji sam na sam. W końcowych minutach spotkania świetną sytuację miał Patryk Marciniszyn, ale jego strzał trafił w boczną siatkę.