Trójka z Chełminianki z nominacjami na Sportowca Roku

Już po raz jedenasty „Czas Chełmna” wraz z chełmińskim Urzędem Miasta organizuje Plebiscyt na Najpopularniejszego Sportowca Chełmna. Jak co roku w gronie nominowaniach nie zabrakło zawodników Chełminianki Chełmno.

Wojciech Ernest (SMS o treści CCHS6 na numer 70068) – „Erni” stał się czołowym napastnikiem chełmnian po odejściu z drużyny Piotra Grossa. W ubiegłym roku kalendarzowym były zawodnik Wdy Świecie strzelił dla zespołu z „miasta zakochanych” we wszystkich rozgrywkach czternaście bramek.

Piotr Kaczkowski (SMS o treści CCHS7 na numer 70068) – 21-letni pomocnik od początku obecnego sezonu został kapitanem Chełminianki Chełmno. Wychowanek Pomowca Kijewo Królewskie jest kluczową postacią ekipy Rafała Baranowskiego.

Dawid Rogulski (SMS o treści CCHS9 na numer 70068) – utalentowany młodzieżowiec został nominowany głównie za dobrą grę w swoim poprzednim klubie – UKS-ie Chełmno. Na poziomie IV-ligowym Dawid radzi sobie coraz pewniej, zyskując bezcenne doświadczenie.

Głosowanie trwa do 29 stycznia, a całkowity koszt jednej wiadomości wynosi tylko 62 gr. Z jednego numeru telefonu można oddać jeden ważny głos.

foto: Aleksander Ryska