Chemik przyjedzie do Chełmna

Już w najbliższą sobotę rozgrywki ligowe powrócą do Chełmna. O godzinie 16:00 Chełminianka Chełmno zmierzy się z Chemikiem Bydgoszcz. Bydgoska drużyna w poprzednim sezonie wygrała swoją grupę „okręgówki” oraz dotarła do finału Pucharu Polski KPZPN, gdzie przegrała ze świecką Wdą. Czołowym strzelcem Chemika jest Adam Kardasz – w przeszłości gracz m.in. Widzewa Łódź i Victorii Koronowo. Warto także zwrócić uwagę na Pawła Olszewskiego z doświadczeniem zebranym w Turze Turek i Stali Stalowa Wola oraz Szymona Maziarza pozyskanego latem ze Startu Warlubie. W inauguracyjnym spotkaniu IV ligi chemicy pokonali u siebie 3:1 Piast Złotniki Kujawskie.

Rywalizację obu drużyn poprowadzi trójka sędziowska w składzie: Dariusz Orzechowski (Brodnica), Marcin Wołowski (Toruń) oraz Paulina Kuzioła (Trzebcz Szlachecki). Bilety w nowym sezonie będą tańsze, a ich ceny to 5 zł za wejściówkę normalną oraz 3 zł za ulgową.