Bartosz Majorek z dużymi szansami na tytuł „Młodzieżowca Listopada”!

Bartosz Majorek został nominowany przez MagazynPiłkarz.pl do tytułu „Młodzieżowca Listopada”. 18-latek będzie walczyć o zwycięstwo i zgarnięcie vouchera na sprzęt sportowy.

Jak czytamy na stronie Magazynu:

Bartosz Majorek (Chełminianka – wyślij SMS o treści TC.MLODZIEZ.5 na numer 71068) –18-latek przybył przed sezonem do spadkowicza z III ligi z Pomowca Kijewo Królewskie. W zespole z „miasta zakochanych” został przemianowany na lewego obrońcę i jak na razie jest bardzo pewnym punktem defensywy chełmnian. Pod koniec rundy sprawdzał się jako skrzydłowy. W listopadowym meczu z Cuiavią Inowrocław zdobył swojego debiutanckiego gola w IV lidze.

Koszt wysłania SMS wynosi 1,23 PLN brutto, więc warto chwycić komórki w dłonie i wesprzeć Majorka, który bardzo dobrze wprowadził się do zespołu Rafała Baranowskiego. Zachęcamy do głosowania!