zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko
3:2
Szubinianka Szubin
Sparta Janowiec Wielkopolski
5:0
Dąb Barcin
Noteć Łabiszyn
1:2
Piast Złotniki Kujawskie
Kujawiak Kowal
0:1
LTP Lubanie
MGKS Lubraniec
0:3
Jagiellonka Nieszawa
Kujawianka Izbica Kujawska
0:2
Ziemowit Osięciny
Noteć Inowrocław
1:2
Pałuczanka Żnin
Unia II Janikowo
3:0
Unia Gniewkowo
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
LTP Lubanie
7:0
MGKS Lubraniec
Sparta Janowiec Wielkopolski
1:1
Noteć Łabiszyn
Unia Gniewkowo
0:2
Kujawiak Kowal
Piast Złotniki Kujawskie
3:1
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko
Dąb Barcin
0:5
Pałuczanka Żnin
Szubinianka Szubin
1:0
Kujawianka Izbica Kujawska
Ziemowit Osięciny
4:0
Unia II Janikowo
Jagiellonka Nieszawa
4:0
Noteć Inowrocław
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko
1:1
Sparta Janowiec Wielkopolski
Noteć Łabiszyn
3:0
Dąb Barcin
Kujawiak Kowal
3:2
Ziemowit Osięciny
Pałuczanka Żnin
1:1
Jagiellonka Nieszawa
MGKS Lubraniec
3:4
Unia Gniewkowo
Kujawianka Izbica Kujawska
1:0
Piast Złotniki Kujawskie
Noteć Inowrocław
0:4
LTP Lubanie
Unia II Janikowo
3:0
Szubinianka Szubin
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
LTP Lubanie
3:2
Pałuczanka Żnin
Sparta Janowiec Wielkopolski
3:1
Kujawianka Izbica Kujawska
Noteć Łabiszyn
2:1
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko
Unia Gniewkowo
1:1
Noteć Inowrocław
Piast Złotniki Kujawskie
1:2
Unia II Janikowo
Dąb Barcin
3:1
Jagiellonka Nieszawa
Szubinianka Szubin
1:1
Kujawiak Kowal
Ziemowit Osięciny
2:0
MGKS Lubraniec
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko
4:0
Dąb Barcin
Kujawiak Kowal
2:0
Piast Złotniki Kujawskie
Pałuczanka Żnin
4:0
Unia Gniewkowo
MGKS Lubraniec
1:1
Szubinianka Szubin
Kujawianka Izbica Kujawska
0:1
Noteć Łabiszyn
Noteć Inowrocław
0:3
Ziemowit Osięciny
Jagiellonka Nieszawa
3:1
LTP Lubanie
Unia II Janikowo
1:2
Sparta Janowiec Wielkopolski
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko
9:0
Kujawianka Izbica Kujawska
Sparta Janowiec Wielkopolski
2:2
Kujawiak Kowal
Noteć Łabiszyn
0:3
Unia II Janikowo
Unia Gniewkowo
2:1
Jagiellonka Nieszawa
Piast Złotniki Kujawskie
3:2
MGKS Lubraniec
Dąb Barcin
0:0
LTP Lubanie
Szubinianka Szubin
2:1
Noteć Inowrocław
Ziemowit Osięciny
1:1
Pałuczanka Żnin
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
LTP Lubanie
4:0
Unia Gniewkowo
Kujawiak Kowal
3:2
Noteć Łabiszyn
Pałuczanka Żnin
1:2
Szubinianka Szubin
MGKS Lubraniec
0:5
Sparta Janowiec Wielkopolski
Kujawianka Izbica Kujawska
1:0
Dąb Barcin
Noteć Inowrocław
1:1
Piast Złotniki Kujawskie
Jagiellonka Nieszawa
2:2
Ziemowit Osięciny
Unia II Janikowo
6:0
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko
6:5
Kujawiak Kowal
Sparta Janowiec Wielkopolski
3:1
Noteć Inowrocław
Noteć Łabiszyn
5:1
MGKS Lubraniec
Kujawianka Izbica Kujawska
2:1
Unia II Janikowo
Piast Złotniki Kujawskie
1:0
Pałuczanka Żnin
Dąb Barcin
4:2
Unia Gniewkowo
Szubinianka Szubin
0:3
Jagiellonka Nieszawa
Ziemowit Osięciny
2:0
LTP Lubanie
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
LTP Lubanie
5:0
Szubinianka Szubin
Kujawiak Kowal
5:0
Kujawianka Izbica Kujawska
Unia Gniewkowo
1:1
Ziemowit Osięciny
Pałuczanka Żnin
1:1
Sparta Janowiec Wielkopolski
MGKS Lubraniec
1:2
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko
Noteć Inowrocław
2:0
Noteć Łabiszyn
Jagiellonka Nieszawa
2:0
Piast Złotniki Kujawskie
Unia II Janikowo
5:4
Dąb Barcin
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko
5:3
Noteć Inowrocław
Sparta Janowiec Wielkopolski
2:2
Jagiellonka Nieszawa
Noteć Łabiszyn
3:1
Pałuczanka Żnin
Kujawianka Izbica Kujawska
0:0
MGKS Lubraniec
Piast Złotniki Kujawskie
1:0
LTP Lubanie
Dąb Barcin
2:1
Ziemowit Osięciny
Szubinianka Szubin
1:1
Unia Gniewkowo
Unia II Janikowo
6:1
Kujawiak Kowal
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
LTP Lubanie
0:1
Sparta Janowiec Wielkopolski
Kujawiak Kowal
4:1
Dąb Barcin
Unia Gniewkowo
0:3
Piast Złotniki Kujawskie
Pałuczanka Żnin
3:1
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko
MGKS Lubraniec
1:1
Unia II Janikowo
Ziemowit Osięciny
3:1
Szubinianka Szubin
Noteć Inowrocław
1:3
Kujawianka Izbica Kujawska
Jagiellonka Nieszawa
1:1
Noteć Łabiszyn
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko
1:0
Jagiellonka Nieszawa
Sparta Janowiec Wielkopolski
2:1
Unia Gniewkowo
Noteć Łabiszyn
1:2
LTP Lubanie
Kujawiak Kowal
1:0
MGKS Lubraniec
Kujawianka Izbica Kujawska
1:2
Pałuczanka Żnin
Piast Złotniki Kujawskie
4:0
Ziemowit Osięciny
Dąb Barcin
2:1
Szubinianka Szubin
Unia II Janikowo
2:0
Noteć Inowrocław
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
LTP Lubanie
2:2
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko
Unia Gniewkowo
2:4
Noteć Łabiszyn
Pałuczanka Żnin
0:1
Unia II Janikowo
MGKS Lubraniec
0:0
Dąb Barcin
Szubinianka Szubin
2:2
Piast Złotniki Kujawskie
Ziemowit Osięciny
4:2
Sparta Janowiec Wielkopolski
Noteć Inowrocław
1:3
Kujawiak Kowal
Jagiellonka Nieszawa
0:1
Kujawianka Izbica Kujawska
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko
1:1
Unia Gniewkowo
Sparta Janowiec Wielkopolski
1:1
Szubinianka Szubin
Noteć Łabiszyn
1:2
Ziemowit Osięciny
Kujawiak Kowal
2:5
Pałuczanka Żnin
MGKS Lubraniec
0:1
Noteć Inowrocław
Kujawianka Izbica Kujawska
0:6
LTP Lubanie
Dąb Barcin
2:1
Piast Złotniki Kujawskie
Unia II Janikowo
6:1
Jagiellonka Nieszawa
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
LTP Lubanie
1:0
Unia II Janikowo
Unia Gniewkowo
1:0
Kujawianka Izbica Kujawska
Pałuczanka Żnin
3:0
MGKS Lubraniec
Piast Złotniki Kujawskie
1:2
Sparta Janowiec Wielkopolski
Szubinianka Szubin
0:1
Noteć Łabiszyn
Ziemowit Osięciny
1:0
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko
Noteć Inowrocław
1:3
Dąb Barcin
Jagiellonka Nieszawa
3:4
Kujawiak Kowal
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
LTP Lubanie
0:3
Kujawiak Kowal
Unia Gniewkowo
1:5
Unia II Janikowo
Pałuczanka Żnin
2:0
Noteć Inowrocław
Piast Złotniki Kujawskie
2:0
Noteć Łabiszyn
Dąb Barcin
0:2
Sparta Janowiec Wielkopolski
Szubinianka Szubin
0:1
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko
Ziemowit Osięciny
7:1
Kujawianka Izbica Kujawska
Jagiellonka Nieszawa
7:3
MGKS Lubraniec
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko
2:0
Piast Złotniki Kujawskie
Noteć Łabiszyn
1:1
Sparta Janowiec Wielkopolski
Kujawiak Kowal
6:1
Unia Gniewkowo
Pałuczanka Żnin
1:2
Dąb Barcin
MGKS Lubraniec
2:7
LTP Lubanie
Kujawianka Izbica Kujawska
1:3
Szubinianka Szubin
Noteć Inowrocław
0:4
Jagiellonka Nieszawa
Unia II Janikowo
1:0
Ziemowit Osięciny
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
LTP Lubanie
1:3
Noteć Inowrocław
Sparta Janowiec Wielkopolski
0:2
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko
Unia Gniewkowo
1:4
MGKS Lubraniec
Piast Złotniki Kujawskie
1:0
Kujawianka Izbica Kujawska
Dąb Barcin
2:1
Noteć Łabiszyn
Szubinianka Szubin
4:1
Unia II Janikowo
Ziemowit Osięciny
4:3
Kujawiak Kowal
Jagiellonka Nieszawa
1:1
Pałuczanka Żnin
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko
4:1
Noteć Łabiszyn
Kujawiak Kowal
3:0
Szubinianka Szubin
Pałuczanka Żnin
2:2
LTP Lubanie
MGKS Lubraniec
1:1
Ziemowit Osięciny
Kujawianka Izbica Kujawska
1:3
Sparta Janowiec Wielkopolski
Noteć Inowrocław
2:0
Unia Gniewkowo
Jagiellonka Nieszawa
2:0
Dąb Barcin
Unia II Janikowo
3:0
Piast Złotniki Kujawskie
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
LTP Lubanie
3:1
Jagiellonka Nieszawa
Sparta Janowiec Wielkopolski
2:0
Unia II Janikowo
Noteć Łabiszyn
2:0
Kujawianka Izbica Kujawska
Unia Gniewkowo
2:2
Pałuczanka Żnin
Piast Złotniki Kujawskie
0:0
Kujawiak Kowal
Dąb Barcin
1:3
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko
Szubinianka Szubin
1:0
MGKS Lubraniec
Ziemowit Osięciny
4:1
Noteć Inowrocław
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
LTP Lubanie
3:0
Dąb Barcin
Kujawiak Kowal
4:1
Sparta Janowiec Wielkopolski
Pałuczanka Żnin
2:1
Ziemowit Osięciny
MGKS Lubraniec
4:1
Piast Złotniki Kujawskie
Kujawianka Izbica Kujawska
2:0
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko
Noteć Inowrocław
0:0
Szubinianka Szubin
Jagiellonka Nieszawa
3:0
Unia Gniewkowo
Unia II Janikowo
1:0
Noteć Łabiszyn
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko
6:0
Unia II Janikowo
Sparta Janowiec Wielkopolski
3:0
MGKS Lubraniec
Noteć Łabiszyn
3:1
Kujawiak Kowal
Unia Gniewkowo
1:2
LTP Lubanie
Piast Złotniki Kujawskie
5:1
Noteć Inowrocław
Dąb Barcin
2:1
Kujawianka Izbica Kujawska
Szubinianka Szubin
1:1
Pałuczanka Żnin
Ziemowit Osięciny
2:0
Jagiellonka Nieszawa
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
LTP Lubanie
3:1
Ziemowit Osięciny
Kujawiak Kowal
3:3
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko
Unia Gniewkowo
1:0
Dąb Barcin
Pałuczanka Żnin
3:3
Piast Złotniki Kujawskie
MGKS Lubraniec
1:1
Noteć Łabiszyn
Noteć Inowrocław
0:1
Sparta Janowiec Wielkopolski
Jagiellonka Nieszawa
0:1
Szubinianka Szubin
Unia II Janikowo
1:7
Kujawianka Izbica Kujawska
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko
4:5
MGKS Lubraniec
Sparta Janowiec Wielkopolski
1:1
Pałuczanka Żnin
Noteć Łabiszyn
1:2
Noteć Inowrocław
Kujawianka Izbica Kujawska
0:1
Kujawiak Kowal
Piast Złotniki Kujawskie
1:2
Jagiellonka Nieszawa
Dąb Barcin
2:0
Unia II Janikowo
Szubinianka Szubin
1:3
LTP Lubanie
Ziemowit Osięciny
9:3
Unia Gniewkowo
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
LTP Lubanie
2:1
Piast Złotniki Kujawskie
Kujawiak Kowal
2:1
Unia II Janikowo
Unia Gniewkowo
2:2
Szubinianka Szubin
Pałuczanka Żnin
3:4
Noteć Łabiszyn
MGKS Lubraniec
2:1
Kujawianka Izbica Kujawska
Ziemowit Osięciny
2:1
Dąb Barcin
Noteć Inowrocław
1:3
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko
Jagiellonka Nieszawa
3:0
Sparta Janowiec Wielkopolski
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko
1:2
Pałuczanka Żnin
Sparta Janowiec Wielkopolski
2:2
LTP Lubanie
Noteć Łabiszyn
2:6
Jagiellonka Nieszawa
Kujawianka Izbica Kujawska
0:0
Noteć Inowrocław
Piast Złotniki Kujawskie
3:1
Unia Gniewkowo
Dąb Barcin
4:0
Kujawiak Kowal
Szubinianka Szubin
2:0
Ziemowit Osięciny
Unia II Janikowo
3:0
MGKS Lubraniec
Kolejka 27
Data Gospodarze Wynik Goście
LTP Lubanie
7:0
Noteć Łabiszyn
Unia Gniewkowo
2:4
Sparta Janowiec Wielkopolski
Pałuczanka Żnin
2:2
Kujawianka Izbica Kujawska
MGKS Lubraniec
1:5
Kujawiak Kowal
Szubinianka Szubin
1:1
Dąb Barcin
Ziemowit Osięciny
1:0
Piast Złotniki Kujawskie
Noteć Inowrocław
1:0
Unia II Janikowo
Jagiellonka Nieszawa
2:0
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko
Kolejka 28
Data Gospodarze Wynik Goście
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko
5:3
LTP Lubanie
Sparta Janowiec Wielkopolski
6:1
Ziemowit Osięciny
Noteć Łabiszyn
5:0
Unia Gniewkowo
Kujawiak Kowal
5:0
Noteć Inowrocław
Kujawianka Izbica Kujawska
3:2
Jagiellonka Nieszawa
Piast Złotniki Kujawskie
1:2
Szubinianka Szubin
Dąb Barcin
3:4
MGKS Lubraniec
Unia II Janikowo
1:5
Pałuczanka Żnin
Kolejka 29
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Złotniki Kujawskie
3:1
Dąb Barcin
Szubinianka Szubin
0:0
Sparta Janowiec Wielkopolski
Ziemowit Osięciny
3:0
Noteć Łabiszyn
Unia Gniewkowo
2:4
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko
LTP Lubanie
5:0
Kujawianka Izbica Kujawska
Jagiellonka Nieszawa
3:0
Unia II Janikowo
Pałuczanka Żnin
1:4
Kujawiak Kowal
Noteć Inowrocław
2:5
MGKS Lubraniec
Kolejka 30
Data Gospodarze Wynik Goście
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko
0:1
Ziemowit Osięciny
Sparta Janowiec Wielkopolski
6:0
Piast Złotniki Kujawskie
Noteć Łabiszyn
2:1
Szubinianka Szubin
Kujawiak Kowal
3:1
Jagiellonka Nieszawa
MGKS Lubraniec
3:1
Pałuczanka Żnin
Kujawianka Izbica Kujawska
4:2
Unia Gniewkowo
Dąb Barcin
1:1
Noteć Inowrocław
Unia II Janikowo
2:3
LTP Lubanie
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości