Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Gniewkowo
2:1
Piast Złotniki Kujawskie
MLKS Zjednoczeni Piotrków Kujawski
4:0
Kometa Więcławice
Pałuczanka Żnin
4:2
Noteć Łabiszyn
Orlęta Aleksandrów Kujawski
1:1
Jagiellonka Nieszawa
Gopło Kruszwica
1:1
Szubinianka Szubin
Cuiavia Inowrocław
3:0
Kujawianka Izbica Kujawska
Kujawianka Strzelno
3:1
MGKS Lubraniec
Unia II Janikowo
0:3
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko
1:3
Cuiavia Inowrocław
Noteć Łabiszyn
1:2
Gopło Kruszwica
MGKS Lubraniec
2:1
Szubinianka Szubin
Kujawianka Izbica Kujawska
2:0
Orlęta Aleksandrów Kujawski
Piast Złotniki Kujawskie
2:5
Pałuczanka Żnin
Kujawianka Strzelno
1:1
MLKS Zjednoczeni Piotrków Kujawski
Jagiellonka Nieszawa
3:1
Unia Gniewkowo
Kometa Więcławice
0:5
Unia II Janikowo
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Gniewkowo
2:0
Kujawianka Izbica Kujawska
MLKS Zjednoczeni Piotrków Kujawski
0:3
MGKS Lubraniec
Pałuczanka Żnin
2:2
Jagiellonka Nieszawa
Orlęta Aleksandrów Kujawski
2:3
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko
Gopło Kruszwica
2:3
Piast Złotniki Kujawskie
Cuiavia Inowrocław
6:0
Kometa Więcławice
Szubinianka Szubin
1:1
Noteć Łabiszyn
Unia II Janikowo
1:1
Kujawianka Strzelno
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko
7:1
Unia Gniewkowo
MLKS Zjednoczeni Piotrków Kujawski
0:1
Unia II Janikowo
MGKS Lubraniec
3:0
Noteć Łabiszyn
Kujawianka Izbica Kujawska
2:2
Pałuczanka Żnin
Piast Złotniki Kujawskie
1:1
Szubinianka Szubin
Kujawianka Strzelno
3:3
Cuiavia Inowrocław
Jagiellonka Nieszawa
0:0
Gopło Kruszwica
Kometa Więcławice
1:3
Orlęta Aleksandrów Kujawski
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Noteć Łabiszyn
3:2
Piast Złotniki Kujawskie
Unia Gniewkowo
8:2
Kometa Więcławice
Pałuczanka Żnin
2:1
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko
Orlęta Aleksandrów Kujawski
1:3
Kujawianka Strzelno
Gopło Kruszwica
0:0
Kujawianka Izbica Kujawska
Cuiavia Inowrocław
6:0
MLKS Zjednoczeni Piotrków Kujawski
Szubinianka Szubin
0:1
Jagiellonka Nieszawa
Unia II Janikowo
0:0
MGKS Lubraniec
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko
1:0
Gopło Kruszwica
MLKS Zjednoczeni Piotrków Kujawski
2:3
Orlęta Aleksandrów Kujawski
MGKS Lubraniec
2:2
Piast Złotniki Kujawskie
Kujawianka Izbica Kujawska
2:0
Szubinianka Szubin
Kujawianka Strzelno
3:0
Unia Gniewkowo
Jagiellonka Nieszawa
2:4
Noteć Łabiszyn
Unia II Janikowo
2:3
Cuiavia Inowrocław
Kometa Więcławice
1:4
Pałuczanka Żnin
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Noteć Łabiszyn
1:2
Kujawianka Izbica Kujawska
Unia Gniewkowo
0:3
MLKS Zjednoczeni Piotrków Kujawski
Pałuczanka Żnin
5:0
Kujawianka Strzelno
Orlęta Aleksandrów Kujawski
2:2
Unia II Janikowo
Gopło Kruszwica
2:0
Kometa Więcławice
Cuiavia Inowrocław
2:1
MGKS Lubraniec
Piast Złotniki Kujawskie
3:3
Jagiellonka Nieszawa
Szubinianka Szubin
2:2
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko
1:1
Noteć Łabiszyn
MLKS Zjednoczeni Piotrków Kujawski
3:4
Pałuczanka Żnin
MGKS Lubraniec
3:1
Jagiellonka Nieszawa
Cuiavia Inowrocław
5:0
Orlęta Aleksandrów Kujawski
Kujawianka Izbica Kujawska
4:0
Piast Złotniki Kujawskie
Kujawianka Strzelno
1:0
Gopło Kruszwica
Unia II Janikowo
0:3
Unia Gniewkowo
Kometa Więcławice
1:1
Szubinianka Szubin
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Noteć Łabiszyn
0:0
Kometa Więcławice
Unia Gniewkowo
3:0
Cuiavia Inowrocław
Pałuczanka Żnin
0:0
Unia II Janikowo
Orlęta Aleksandrów Kujawski
1:0
MGKS Lubraniec
Gopło Kruszwica
3:0
MLKS Zjednoczeni Piotrków Kujawski
Piast Złotniki Kujawskie
1:2
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko
Szubinianka Szubin
1:5
Kujawianka Strzelno
Jagiellonka Nieszawa
0:0
Kujawianka Izbica Kujawska
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko
2:2
Jagiellonka Nieszawa
MLKS Zjednoczeni Piotrków Kujawski
1:3
Szubinianka Szubin
Orlęta Aleksandrów Kujawski
3:4
Unia Gniewkowo
MGKS Lubraniec
0:0
Kujawianka Izbica Kujawska
Cuiavia Inowrocław
4:2
Pałuczanka Żnin
Kujawianka Strzelno
4:2
Noteć Łabiszyn
Unia II Janikowo
2:0
Gopło Kruszwica
Kometa Więcławice
0:1
Piast Złotniki Kujawskie
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Noteć Łabiszyn
3:0
MLKS Zjednoczeni Piotrków Kujawski
Unia Gniewkowo
2:0
MGKS Lubraniec
Pałuczanka Żnin
0:3
Orlęta Aleksandrów Kujawski
Gopło Kruszwica
1:1
Cuiavia Inowrocław
Kujawianka Izbica Kujawska
1:1
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko
Piast Złotniki Kujawskie
2:2
Kujawianka Strzelno
Szubinianka Szubin
3:0*
Unia II Janikowo
Jagiellonka Nieszawa
2:0
Kometa Więcławice
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Gniewkowo
1:2
Pałuczanka Żnin
MLKS Zjednoczeni Piotrków Kujawski
2:2
Piast Złotniki Kujawskie
Orlęta Aleksandrów Kujawski
1:0
Gopło Kruszwica
MGKS Lubraniec
5:1
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko
Cuiavia Inowrocław
4:0
Szubinianka Szubin
Kujawianka Strzelno
2:1
Jagiellonka Nieszawa
Unia II Janikowo
2:2
Noteć Łabiszyn
Kometa Więcławice
0:1
Kujawianka Izbica Kujawska
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Pałuczanka Żnin
2:2
MGKS Lubraniec
Gopło Kruszwica
2:0
Unia Gniewkowo
Szubinianka Szubin
1:2
Orlęta Aleksandrów Kujawski
Noteć Łabiszyn
2:2
Cuiavia Inowrocław
Piast Złotniki Kujawskie
4:2
Unia II Janikowo
Jagiellonka Nieszawa
9:2
MLKS Zjednoczeni Piotrków Kujawski
Kujawianka Izbica Kujawska
0:0
Kujawianka Strzelno
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko
7:0
Kometa Więcławice
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Gniewkowo
4:1
Szubinianka Szubin
MLKS Zjednoczeni Piotrków Kujawski
1:1
Kujawianka Izbica Kujawska
Pałuczanka Żnin
5:0
Gopło Kruszwica
Orlęta Aleksandrów Kujawski
0:1
Noteć Łabiszyn
MGKS Lubraniec
3:0
Kometa Więcławice
Cuiavia Inowrocław
7:1
Piast Złotniki Kujawskie
Kujawianka Strzelno
3:2
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko
Unia II Janikowo
0:7
Jagiellonka Nieszawa
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko
5:0
MLKS Zjednoczeni Piotrków Kujawski
Noteć Łabiszyn
2:1
Unia Gniewkowo
Gopło Kruszwica
3:1
MGKS Lubraniec
Kujawianka Izbica Kujawska
1:0
Unia II Janikowo
Piast Złotniki Kujawskie
0:3
Orlęta Aleksandrów Kujawski
Szubinianka Szubin
0:2
Pałuczanka Żnin
Jagiellonka Nieszawa
3:3
Cuiavia Inowrocław
Kometa Więcławice
0:3
Kujawianka Strzelno
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko
3:0*
Unia II Janikowo
Noteć Łabiszyn
0:2
Pałuczanka Żnin
MGKS Lubraniec
3:0
Kujawianka Strzelno
Kujawianka Izbica Kujawska
4:1
Cuiavia Inowrocław
Piast Złotniki Kujawskie
0:3
Unia Gniewkowo
Szubinianka Szubin
0:2
Gopło Kruszwica
Jagiellonka Nieszawa
2:2
Orlęta Aleksandrów Kujawski
Kometa Więcławice
0:3
MLKS Zjednoczeni Piotrków Kujawski
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Gniewkowo
0:1
Jagiellonka Nieszawa
MLKS Zjednoczeni Piotrków Kujawski
1:1
Kujawianka Strzelno
Pałuczanka Żnin
1:0
Piast Złotniki Kujawskie
Orlęta Aleksandrów Kujawski
3:0
Kujawianka Izbica Kujawska
Gopło Kruszwica
4:0
Noteć Łabiszyn
Cuiavia Inowrocław
6:1
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko
Szubinianka Szubin
3:2
MGKS Lubraniec
Unia II Janikowo
3:3*
Kometa Więcławice
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko
6:4
Orlęta Aleksandrów Kujawski
Noteć Łabiszyn
0:2
Szubinianka Szubin
MGKS Lubraniec
5:0
MLKS Zjednoczeni Piotrków Kujawski
Kujawianka Izbica Kujawska
3:0
Unia Gniewkowo
Piast Złotniki Kujawskie
2:1
Gopło Kruszwica
Kujawianka Strzelno
3:0
Unia II Janikowo
Jagiellonka Nieszawa
3:1
Pałuczanka Żnin
Kometa Więcławice
0:3
Cuiavia Inowrocław
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Noteć Łabiszyn
2:0
MGKS Lubraniec
Unia Gniewkowo
4:0
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko
Pałuczanka Żnin
1:1
Kujawianka Izbica Kujawska
Orlęta Aleksandrów Kujawski
3:0
Kometa Więcławice
Gopło Kruszwica
0:0
Jagiellonka Nieszawa
Cuiavia Inowrocław
7:1
Kujawianka Strzelno
Szubinianka Szubin
3:1
Piast Złotniki Kujawskie
Unia II Janikowo
0:3
MLKS Zjednoczeni Piotrków Kujawski
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko
3:1
Pałuczanka Żnin
MLKS Zjednoczeni Piotrków Kujawski
1:5
Cuiavia Inowrocław
MGKS Lubraniec
3:0
Unia II Janikowo
Kujawianka Izbica Kujawska
1:2
Gopło Kruszwica
Piast Złotniki Kujawskie
2:1
Noteć Łabiszyn
Kujawianka Strzelno
3:1
Orlęta Aleksandrów Kujawski
Jagiellonka Nieszawa
0:2
Szubinianka Szubin
Kometa Więcławice
0:3
Unia Gniewkowo
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Noteć Łabiszyn
1:3
Jagiellonka Nieszawa
Unia Gniewkowo
2:0
Kujawianka Strzelno
Pałuczanka Żnin
3:0
Kometa Więcławice
Orlęta Aleksandrów Kujawski
5:5
MLKS Zjednoczeni Piotrków Kujawski
Gopło Kruszwica
1:2
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko
Cuiavia Inowrocław
3:0
Unia II Janikowo
Piast Złotniki Kujawskie
1:1
MGKS Lubraniec
Szubinianka Szubin
1:1
Kujawianka Izbica Kujawska
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko
2:3
Szubinianka Szubin
MLKS Zjednoczeni Piotrków Kujawski
2:3
Unia Gniewkowo
MGKS Lubraniec
0:5
Cuiavia Inowrocław
Kujawianka Izbica Kujawska
3:3
Noteć Łabiszyn
Kujawianka Strzelno
1:1
Pałuczanka Żnin
Jagiellonka Nieszawa
3:0
Piast Złotniki Kujawskie
Unia II Janikowo
0:3
Orlęta Aleksandrów Kujawski
Kometa Więcławice
0:3
Gopło Kruszwica
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Noteć Łabiszyn
3:3
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko
Unia Gniewkowo
3:0
Unia II Janikowo
Pałuczanka Żnin
1:1
MLKS Zjednoczeni Piotrków Kujawski
Orlęta Aleksandrów Kujawski
1:1
Cuiavia Inowrocław
Gopło Kruszwica
1:2
Kujawianka Strzelno
Piast Złotniki Kujawskie
0:0
Kujawianka Izbica Kujawska
Szubinianka Szubin
3:0
Kometa Więcławice
Jagiellonka Nieszawa
3:0
MGKS Lubraniec
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko
9:1
Piast Złotniki Kujawskie
MLKS Zjednoczeni Piotrków Kujawski
2:1
Gopło Kruszwica
MGKS Lubraniec
1:0
Orlęta Aleksandrów Kujawski
Cuiavia Inowrocław
0:1
Unia Gniewkowo
Kujawianka Izbica Kujawska
2:1
Jagiellonka Nieszawa
Kujawianka Strzelno
1:0
Szubinianka Szubin
Unia II Janikowo
0:3
Pałuczanka Żnin
Kometa Więcławice
0:3
Noteć Łabiszyn
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Noteć Łabiszyn
4:1
Kujawianka Strzelno
Unia Gniewkowo
4:1
Orlęta Aleksandrów Kujawski
Pałuczanka Żnin
2:2
Cuiavia Inowrocław
Gopło Kruszwica
3:0
Unia II Janikowo
Kujawianka Izbica Kujawska
2:3
MGKS Lubraniec
Piast Złotniki Kujawskie
3:0
Kometa Więcławice
Szubinianka Szubin
3:0
MLKS Zjednoczeni Piotrków Kujawski
Jagiellonka Nieszawa
3:2
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko
3:1
Kujawianka Izbica Kujawska
MLKS Zjednoczeni Piotrków Kujawski
7:6
Noteć Łabiszyn
Orlęta Aleksandrów Kujawski
0:2
Pałuczanka Żnin
MGKS Lubraniec
1:1
Unia Gniewkowo
Cuiavia Inowrocław
3:0
Gopło Kruszwica
Kujawianka Strzelno
3:2
Piast Złotniki Kujawskie
Unia II Janikowo
0:3
Szubinianka Szubin
Kometa Więcławice
0:3
Jagiellonka Nieszawa
Kolejka 27
Data Gospodarze Wynik Goście
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko
2:3
MGKS Lubraniec
Noteć Łabiszyn
3:0
Unia II Janikowo
Pałuczanka Żnin
1:2
Unia Gniewkowo
Gopło Kruszwica
3:0
Orlęta Aleksandrów Kujawski
Kujawianka Izbica Kujawska
3:0
Kometa Więcławice
Piast Złotniki Kujawskie
4:1
MLKS Zjednoczeni Piotrków Kujawski
Szubinianka Szubin
0:3
Cuiavia Inowrocław
Jagiellonka Nieszawa
5:0
Kujawianka Strzelno
Kolejka 28
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Gniewkowo
2:0
Gopło Kruszwica
MLKS Zjednoczeni Piotrków Kujawski
1:2
Jagiellonka Nieszawa
Orlęta Aleksandrów Kujawski
0:1
Szubinianka Szubin
MGKS Lubraniec
1:2
Pałuczanka Żnin
Cuiavia Inowrocław
4:1
Noteć Łabiszyn
Kujawianka Strzelno
3:0
Kujawianka Izbica Kujawska
Unia II Janikowo
0:3
Piast Złotniki Kujawskie
Kometa Więcławice
0:3*
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko
Kolejka 29
Data Gospodarze Wynik Goście
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko
3:2
Kujawianka Strzelno
Noteć Łabiszyn
5:3
Orlęta Aleksandrów Kujawski
Gopło Kruszwica
0:0
Pałuczanka Żnin
Kujawianka Izbica Kujawska
2:1
MLKS Zjednoczeni Piotrków Kujawski
Piast Złotniki Kujawskie
1:2
Cuiavia Inowrocław
Szubinianka Szubin
0:1
Unia Gniewkowo
Jagiellonka Nieszawa
3:0
Unia II Janikowo
Kometa Więcławice
0:3
MGKS Lubraniec
Kolejka 30
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Gniewkowo
1:1
Noteć Łabiszyn
MLKS Zjednoczeni Piotrków Kujawski
1:12
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko
Pałuczanka Żnin
3:0
Szubinianka Szubin
Orlęta Aleksandrów Kujawski
5:2
Piast Złotniki Kujawskie
MGKS Lubraniec
2:0
Gopło Kruszwica
Cuiavia Inowrocław
1:3
Jagiellonka Nieszawa
Kujawianka Strzelno
3:0
Kometa Więcławice
Unia II Janikowo
0:3
Kujawianka Izbica Kujawska
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości