zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko
2:1
Dąb Barcin
GKS Baruchowo
2:2
Kujawiak Kowal
Goplania Inowrocław
2:2
Kujawianka Strzelno
Kujawy Markowice
3:1
Kujawianka Izbica Kujawska
MLKS Zjednoczeni Piotrków Kujawski
6:3
MGKS Lubraniec
Sadownik Waganiec
1:3
Lider Włocławek
Piast Złotniki Kujawskie
2:0
Pałuczanka Żnin
Mień Lipno
4:1
Zdrój Ciechocinek
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Baruchowo
2:3
Mień Lipno
Lider Włocławek
4:0
Goplania Inowrocław
Kujawiak Kowal
4:2
Dąb Barcin
Pałuczanka Żnin
0:0
MLKS Zjednoczeni Piotrków Kujawski
MGKS Lubraniec
2:2
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko
Kujawianka Izbica Kujawska
4:2
Piast Złotniki Kujawskie
Kujawianka Strzelno
1:5
Kujawy Markowice
Zdrój Ciechocinek
5:2
Sadownik Waganiec
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko
1:2
Pałuczanka Żnin
Goplania Inowrocław
0:1
Zdrój Ciechocinek
Kujawy Markowice
0:1
Lider Włocławek
MLKS Zjednoczeni Piotrków Kujawski
1:5
Kujawianka Izbica Kujawska
Sadownik Waganiec
2:1
GKS Baruchowo
Piast Złotniki Kujawskie
2:2
Kujawianka Strzelno
Dąb Barcin
1:3
MGKS Lubraniec
Mień Lipno
1:1
Kujawiak Kowal
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Baruchowo
4:1
Goplania Inowrocław
Lider Włocławek
1:0
Piast Złotniki Kujawskie
Kujawiak Kowal
2:0
MGKS Lubraniec
Pałuczanka Żnin
4:2
Dąb Barcin
Kujawianka Izbica Kujawska
3:0
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko
Kujawianka Strzelno
1:1
MLKS Zjednoczeni Piotrków Kujawski
Zdrój Ciechocinek
3:1
Kujawy Markowice
Mień Lipno
3:1
Sadownik Waganiec
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko
4:0
Kujawianka Strzelno
Goplania Inowrocław
2:1
Mień Lipno
Kujawy Markowice
0:0
GKS Baruchowo
MLKS Zjednoczeni Piotrków Kujawski
0:6
Lider Włocławek
Sadownik Waganiec
0:4
Kujawiak Kowal
MGKS Lubraniec
0:0
Pałuczanka Żnin
Piast Złotniki Kujawskie
3:2
Zdrój Ciechocinek
Dąb Barcin
0:3
Kujawianka Izbica Kujawska
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Baruchowo
7:0
Piast Złotniki Kujawskie
Lider Włocławek
2:0
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko
Kujawiak Kowal
1:2
Pałuczanka Żnin
Sadownik Waganiec
1:1
Goplania Inowrocław
Kujawianka Izbica Kujawska
1:1
MGKS Lubraniec
Kujawianka Strzelno
2:1
Dąb Barcin
Zdrój Ciechocinek
4:3
MLKS Zjednoczeni Piotrków Kujawski
Mień Lipno
1:2
Kujawy Markowice
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko
3:1
Zdrój Ciechocinek
Goplania Inowrocław
1:2
Kujawiak Kowal
Kujawy Markowice
1:2
Sadownik Waganiec
MLKS Zjednoczeni Piotrków Kujawski
0:2
GKS Baruchowo
Pałuczanka Żnin
3:2
Kujawianka Izbica Kujawska
MGKS Lubraniec
0:1
Kujawianka Strzelno
Piast Złotniki Kujawskie
0:0
Mień Lipno
Dąb Barcin
1:4
Lider Włocławek
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Baruchowo
2:2
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko
Lider Włocławek
2:0
MGKS Lubraniec
Goplania Inowrocław
2:3
Kujawy Markowice
Kujawiak Kowal
0:0
Kujawianka Izbica Kujawska
Sadownik Waganiec
2:1
Piast Złotniki Kujawskie
Kujawianka Strzelno
1:0
Pałuczanka Żnin
Zdrój Ciechocinek
4:1
Dąb Barcin
Mień Lipno
1:0
MLKS Zjednoczeni Piotrków Kujawski
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko
1:0
Mień Lipno
Kujawy Markowice
4:2
Kujawiak Kowal
MLKS Zjednoczeni Piotrków Kujawski
5:0
Sadownik Waganiec
Pałuczanka Żnin
0:1
Lider Włocławek
MGKS Lubraniec
5:3
Zdrój Ciechocinek
Kujawianka Izbica Kujawska
6:0
Kujawianka Strzelno
Piast Złotniki Kujawskie
1:1
Goplania Inowrocław
Dąb Barcin
0:5
GKS Baruchowo
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Baruchowo
2:2
MGKS Lubraniec
Lider Włocławek
1:1
Kujawianka Izbica Kujawska
Goplania Inowrocław
3:0
MLKS Zjednoczeni Piotrków Kujawski
Kujawiak Kowal
0:1
Kujawianka Strzelno
Kujawy Markowice
1:0
Piast Złotniki Kujawskie
Sadownik Waganiec
2:3
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko
Zdrój Ciechocinek
2:1
Pałuczanka Żnin
Mień Lipno
10:0
Dąb Barcin
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko
1:1
Goplania Inowrocław
MLKS Zjednoczeni Piotrków Kujawski
2:0
Kujawy Markowice
Pałuczanka Żnin
0:1
GKS Baruchowo
MGKS Lubraniec
0:2
Mień Lipno
Kujawianka Izbica Kujawska
3:1
Zdrój Ciechocinek
Piast Złotniki Kujawskie
0:1
Kujawiak Kowal
Dąb Barcin
1:3
Sadownik Waganiec
Kujawianka Strzelno
1:5
Lider Włocławek
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Baruchowo
1:5
Kujawianka Izbica Kujawska
Goplania Inowrocław
1:1
Dąb Barcin
Kujawiak Kowal
1:1
Lider Włocławek
Kujawy Markowice
1:1
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko
Sadownik Waganiec
3:2
MGKS Lubraniec
Piast Złotniki Kujawskie
3:3
MLKS Zjednoczeni Piotrków Kujawski
Zdrój Ciechocinek
5:1
Kujawianka Strzelno
Mień Lipno
1:0
Pałuczanka Żnin
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko
7:3
Piast Złotniki Kujawskie
Lider Włocławek
0:1
Zdrój Ciechocinek
MLKS Zjednoczeni Piotrków Kujawski
2:0
Kujawiak Kowal
Pałuczanka Żnin
2:0
Sadownik Waganiec
MGKS Lubraniec
3:3
Goplania Inowrocław
Kujawianka Izbica Kujawska
3:1
Mień Lipno
Dąb Barcin
1:2
Kujawy Markowice
Kujawianka Strzelno
1:0
GKS Baruchowo
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Baruchowo
1:0
Lider Włocławek
Goplania Inowrocław
0:1
Pałuczanka Żnin
Kujawiak Kowal
2:0
Zdrój Ciechocinek
Kujawy Markowice
1:1
MGKS Lubraniec
MLKS Zjednoczeni Piotrków Kujawski
3:2
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko
Sadownik Waganiec
2:6
Kujawianka Izbica Kujawska
Piast Złotniki Kujawskie
4:0
Dąb Barcin
Mień Lipno
6:1
Kujawianka Strzelno
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko
5:4
Kujawiak Kowal
Lider Włocławek
1:1
Mień Lipno
Pałuczanka Żnin
1:0
Kujawy Markowice
MGKS Lubraniec
3:0*
Piast Złotniki Kujawskie
Kujawianka Izbica Kujawska
2:0
Goplania Inowrocław
Dąb Barcin
1:4
MLKS Zjednoczeni Piotrków Kujawski
Kujawianka Strzelno
7:2
Sadownik Waganiec
Zdrój Ciechocinek
2:1
GKS Baruchowo
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Lider Włocławek
5:1
Sadownik Waganiec
Kujawiak Kowal
3:1
GKS Baruchowo
Pałuczanka Żnin
3:0
Piast Złotniki Kujawskie
MGKS Lubraniec
2:0
MLKS Zjednoczeni Piotrków Kujawski
Kujawianka Izbica Kujawska
3:0
Kujawy Markowice
Dąb Barcin
0:4
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko
Kujawianka Strzelno
2:2
Goplania Inowrocław
Zdrój Ciechocinek
2:0
Mień Lipno
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko
3:2
MGKS Lubraniec
Goplania Inowrocław
1:3
Lider Włocławek
Kujawy Markowice
0:0
Kujawianka Strzelno
MLKS Zjednoczeni Piotrków Kujawski
0:2
Pałuczanka Żnin
Sadownik Waganiec
3:1
Zdrój Ciechocinek
Piast Złotniki Kujawskie
1:1
Kujawianka Izbica Kujawska
Dąb Barcin
1:3
Kujawiak Kowal
Mień Lipno
2:0
GKS Baruchowo
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Baruchowo
1:0
Sadownik Waganiec
Lider Włocławek
1:1
Kujawy Markowice
Kujawiak Kowal
2:4
Mień Lipno
Pałuczanka Żnin
2:2
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko
MGKS Lubraniec
1:0
Dąb Barcin
Kujawianka Izbica Kujawska
4:0
MLKS Zjednoczeni Piotrków Kujawski
Kujawianka Strzelno
0:1
Piast Złotniki Kujawskie
Zdrój Ciechocinek
2:2
Goplania Inowrocław
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko
0:1
Kujawianka Izbica Kujawska
Goplania Inowrocław
1:1
GKS Baruchowo
Kujawy Markowice
2:5
Zdrój Ciechocinek
MLKS Zjednoczeni Piotrków Kujawski
1:2
Kujawianka Strzelno
Sadownik Waganiec
0:3
Mień Lipno
MGKS Lubraniec
5:0
Kujawiak Kowal
Piast Złotniki Kujawskie
3:0*
Lider Włocławek
Dąb Barcin
2:1
Pałuczanka Żnin
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Baruchowo
3:1
Kujawy Markowice
Lider Włocławek
4:0
MLKS Zjednoczeni Piotrków Kujawski
Kujawiak Kowal
3:0
Sadownik Waganiec
Pałuczanka Żnin
3:0
MGKS Lubraniec
Kujawianka Izbica Kujawska
2:2
Dąb Barcin
Kujawianka Strzelno
1:1
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko
Zdrój Ciechocinek
2:4
Piast Złotniki Kujawskie
Mień Lipno
4:2
Goplania Inowrocław
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko
3:0
Lider Włocławek
Goplania Inowrocław
2:1
Sadownik Waganiec
Kujawy Markowice
4:1
Mień Lipno
MLKS Zjednoczeni Piotrków Kujawski
3:0
Zdrój Ciechocinek
Pałuczanka Żnin
4:3
Kujawiak Kowal
MGKS Lubraniec
0:1
Kujawianka Izbica Kujawska
Piast Złotniki Kujawskie
1:1
GKS Baruchowo
Dąb Barcin
4:4
Kujawianka Strzelno
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Baruchowo
1:1
MLKS Zjednoczeni Piotrków Kujawski
Lider Włocławek
4:1
Dąb Barcin
Kujawiak Kowal
2:1
Goplania Inowrocław
Sadownik Waganiec
2:5
Kujawy Markowice
Kujawianka Izbica Kujawska
4:2
Pałuczanka Żnin
Kujawianka Strzelno
4:0
MGKS Lubraniec
Zdrój Ciechocinek
0:0
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko
Mień Lipno
3:1
Piast Złotniki Kujawskie
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko
1:0
GKS Baruchowo
Kujawy Markowice
0:1
Goplania Inowrocław
MLKS Zjednoczeni Piotrków Kujawski
2:0
Mień Lipno
Pałuczanka Żnin
0:3
Kujawianka Strzelno
MGKS Lubraniec
2:1
Lider Włocławek
Kujawianka Izbica Kujawska
3:1
Kujawiak Kowal
Piast Złotniki Kujawskie
4:3
Sadownik Waganiec
Dąb Barcin
1:2
Zdrój Ciechocinek
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Baruchowo
5:0
Dąb Barcin
Lider Włocławek
1:1
Pałuczanka Żnin
Goplania Inowrocław
3:2
Piast Złotniki Kujawskie
Kujawiak Kowal
2:2
Kujawy Markowice
Sadownik Waganiec
1:0
MLKS Zjednoczeni Piotrków Kujawski
Kujawianka Strzelno
1:0
Kujawianka Izbica Kujawska
Zdrój Ciechocinek
2:1
MGKS Lubraniec
Mień Lipno
4:1
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko
10:0
Sadownik Waganiec
MLKS Zjednoczeni Piotrków Kujawski
2:3
Goplania Inowrocław
Pałuczanka Żnin
4:0
Zdrój Ciechocinek
MGKS Lubraniec
0:0
GKS Baruchowo
Kujawianka Izbica Kujawska
1:0
Lider Włocławek
Piast Złotniki Kujawskie
1:0
Kujawy Markowice
Dąb Barcin
1:4
Mień Lipno
Kujawianka Strzelno
2:4
Kujawiak Kowal
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Baruchowo
1:0
Pałuczanka Żnin
Lider Włocławek
0:1
Kujawianka Strzelno
Goplania Inowrocław
1:1
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko
Kujawiak Kowal
0:1
Piast Złotniki Kujawskie
Kujawy Markowice
5:0
MLKS Zjednoczeni Piotrków Kujawski
Sadownik Waganiec
3:2
Dąb Barcin
Zdrój Ciechocinek
1:2
Kujawianka Izbica Kujawska
Mień Lipno
6:2
MGKS Lubraniec
Kolejka 27
Data Gospodarze Wynik Goście
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko
3:2
Kujawy Markowice
Lider Włocławek
4:1
Kujawiak Kowal
MLKS Zjednoczeni Piotrków Kujawski
4:0
Piast Złotniki Kujawskie
Pałuczanka Żnin
2:0
Mień Lipno
MGKS Lubraniec
5:1
Sadownik Waganiec
Kujawianka Izbica Kujawska
1:0
GKS Baruchowo
Dąb Barcin
0:5
Goplania Inowrocław
Kujawianka Strzelno
3:0
Zdrój Ciechocinek
Kolejka 28
Data Gospodarze Wynik Goście
Kujawiak Kowal
2:4
MLKS Zjednoczeni Piotrków Kujawski
Piast Złotniki Kujawskie
6:3
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko
Kujawy Markowice
4:2
Dąb Barcin
Goplania Inowrocław
4:1
MGKS Lubraniec
Sadownik Waganiec
2:3
Pałuczanka Żnin
Mień Lipno
1:3
Kujawianka Izbica Kujawska
GKS Baruchowo
2:5
Kujawianka Strzelno
Zdrój Ciechocinek
1:1
Lider Włocławek
Kolejka 29
Data Gospodarze Wynik Goście
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko
5:1
MLKS Zjednoczeni Piotrków Kujawski
Lider Włocławek
2:1
GKS Baruchowo
Pałuczanka Żnin
3:3
Goplania Inowrocław
MGKS Lubraniec
0:3
Kujawy Markowice
Kujawianka Izbica Kujawska
1:2
Sadownik Waganiec
Dąb Barcin
2:1
Piast Złotniki Kujawskie
Kujawianka Strzelno
1:3
Mień Lipno
Zdrój Ciechocinek
0:2
Kujawiak Kowal
Kolejka 30
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Baruchowo
3:2
Zdrój Ciechocinek
Goplania Inowrocław
3:0
Kujawianka Izbica Kujawska
Kujawiak Kowal
1:5
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko
Kujawy Markowice
3:4
Pałuczanka Żnin
MLKS Zjednoczeni Piotrków Kujawski
1:2
Dąb Barcin
Sadownik Waganiec
3:4
Kujawianka Strzelno
Piast Złotniki Kujawskie
6:0
MGKS Lubraniec
Mień Lipno
2:1
Lider Włocławek
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości