zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Start Radziejów
1:1
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko
Grot Kowalki
1:1
GKS Baruchowo
Sadownik Waganiec
1:3
Kujawy Markowice
Piast Złotniki Kujawskie
8:1
Pałuczanka Żnin
Zdrój Ciechocinek
5:0
Lider Włocławek
Orlęta Aleksandrów Kujawski
9:3
Kujawiak Kowal
Czarni Wierzchosławice
2:0
MLKS Zjednoczeni Piotrków Kujawski
Kujawianka Strzelno
3:2
Goplania Inowrocław
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Baruchowo
1:0
Kujawianka Strzelno
Czarni Wierzchosławice
0:1
Kujawiak Kowal
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko
4:0
Lider Włocławek
Goplania Inowrocław
2:2
Sadownik Waganiec
Kujawy Markowice
1:0
Start Radziejów
Pałuczanka Żnin
2:1
Grot Kowalki
Zdrój Ciechocinek
2:2
Orlęta Aleksandrów Kujawski
MLKS Zjednoczeni Piotrków Kujawski
1:1
Piast Złotniki Kujawskie
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Sadownik Waganiec
1:5
GKS Baruchowo
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko
3:3
Kujawy Markowice
Czarni Wierzchosławice
5:3
Zdrój Ciechocinek
Piast Złotniki Kujawskie
4:3
Kujawiak Kowal
Kujawianka Strzelno
3:4
Pałuczanka Żnin
Orlęta Aleksandrów Kujawski
2:2
Lider Włocławek
Grot Kowalki
1:5
MLKS Zjednoczeni Piotrków Kujawski
Start Radziejów
3:2
Goplania Inowrocław
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Lider Włocławek
1:0
Kujawy Markowice
Goplania Inowrocław
4:1
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko
Pałuczanka Żnin
6:2
Sadownik Waganiec
Orlęta Aleksandrów Kujawski
2:3
Czarni Wierzchosławice
GKS Baruchowo
4:1
Start Radziejów
Kujawiak Kowal
0:1
Grot Kowalki
MLKS Zjednoczeni Piotrków Kujawski
3:1
Kujawianka Strzelno
Zdrój Ciechocinek
1:1
Piast Złotniki Kujawskie
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Złotniki Kujawskie
2:4
Orlęta Aleksandrów Kujawski
Czarni Wierzchosławice
4:0
Lider Włocławek
Sadownik Waganiec
3:1
MLKS Zjednoczeni Piotrków Kujawski
Kujawianka Strzelno
0:1
Kujawiak Kowal
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko
7:1
GKS Baruchowo
Start Radziejów
5:0
Pałuczanka Żnin
Grot Kowalki
2:4
Zdrój Ciechocinek
Kujawy Markowice
0:1
Goplania Inowrocław
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Lider Włocławek
4:2
Goplania Inowrocław
Kujawiak Kowal
1:3
Sadownik Waganiec
Czarni Wierzchosławice
4:0
Piast Złotniki Kujawskie
Pałuczanka Żnin
2:1
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko
Zdrój Ciechocinek
6:0
Kujawianka Strzelno
MLKS Zjednoczeni Piotrków Kujawski
2:0
Start Radziejów
Orlęta Aleksandrów Kujawski
4:0
Grot Kowalki
GKS Baruchowo
2:1
Kujawy Markowice
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Sadownik Waganiec
1:3
Zdrój Ciechocinek
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko
5:1
MLKS Zjednoczeni Piotrków Kujawski
Grot Kowalki
0:4
Czarni Wierzchosławice
Piast Złotniki Kujawskie
4:1
Lider Włocławek
Kujawianka Strzelno
5:2
Orlęta Aleksandrów Kujawski
Goplania Inowrocław
2:1
GKS Baruchowo
Kujawy Markowice
3:0*
Pałuczanka Żnin
Start Radziejów
4:3
Kujawiak Kowal
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Lider Włocławek
0:1
GKS Baruchowo
Kujawiak Kowal
2:3
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko
Czarni Wierzchosławice
4:2
Kujawianka Strzelno
MLKS Zjednoczeni Piotrków Kujawski
0:1
Kujawy Markowice
Pałuczanka Żnin
1:2
Goplania Inowrocław
Orlęta Aleksandrów Kujawski
7:2
Sadownik Waganiec
Piast Złotniki Kujawskie
6:0
Grot Kowalki
Zdrój Ciechocinek
0:4
Start Radziejów
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko
3:1
Zdrój Ciechocinek
Grot Kowalki
1:1
Lider Włocławek
GKS Baruchowo
3:0*
Pałuczanka Żnin
Start Radziejów
1:3
Orlęta Aleksandrów Kujawski
Goplania Inowrocław
4:3
MLKS Zjednoczeni Piotrków Kujawski
Kujawy Markowice
5:0
Kujawiak Kowal
Sadownik Waganiec
2:4
Czarni Wierzchosławice
Kujawianka Strzelno
2:3
Piast Złotniki Kujawskie
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Grot Kowalki
1:3
Kujawianka Strzelno
Lider Włocławek
5:1
Pałuczanka Żnin
Kujawiak Kowal
6:3
Goplania Inowrocław
Czarni Wierzchosławice
1:1
Start Radziejów
MLKS Zjednoczeni Piotrków Kujawski
1:3
GKS Baruchowo
Orlęta Aleksandrów Kujawski
7:0
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko
Piast Złotniki Kujawskie
3:0
Sadownik Waganiec
Zdrój Ciechocinek
4:1
Kujawy Markowice
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko
5:2
Czarni Wierzchosławice
GKS Baruchowo
1:0
Kujawiak Kowal
Start Radziejów
1:3
Piast Złotniki Kujawskie
Goplania Inowrocław
1:2
Zdrój Ciechocinek
Kujawy Markowice
1:3
Orlęta Aleksandrów Kujawski
Pałuczanka Żnin
2:2
MLKS Zjednoczeni Piotrków Kujawski
Sadownik Waganiec
8:3
Grot Kowalki
Kujawianka Strzelno
4:3
Lider Włocławek
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Grot Kowalki
1:0
Start Radziejów
Lider Włocławek
2:3
MLKS Zjednoczeni Piotrków Kujawski
Kujawiak Kowal
5:4
Pałuczanka Żnin
Czarni Wierzchosławice
6:1
Kujawy Markowice
Orlęta Aleksandrów Kujawski
1:2
Goplania Inowrocław
Piast Złotniki Kujawskie
4:1
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko
Kujawianka Strzelno
1:3
Sadownik Waganiec
Zdrój Ciechocinek
4:2
GKS Baruchowo
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko
3:4
Grot Kowalki
GKS Baruchowo
3:2
Orlęta Aleksandrów Kujawski
Start Radziejów
2:2
Kujawianka Strzelno
Goplania Inowrocław
1:4
Czarni Wierzchosławice
Kujawy Markowice
2:3
Piast Złotniki Kujawskie
MLKS Zjednoczeni Piotrków Kujawski
2:3
Kujawiak Kowal
Pałuczanka Żnin
1:4
Zdrój Ciechocinek
Sadownik Waganiec
2:3
Lider Włocławek
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Grot Kowalki
2:3
Kujawy Markowice
Lider Włocławek
0:0
Kujawiak Kowal
Czarni Wierzchosławice
4:2
GKS Baruchowo
Orlęta Aleksandrów Kujawski
6:1
Pałuczanka Żnin
Sadownik Waganiec
1:2
Start Radziejów
Piast Złotniki Kujawskie
2:1
Goplania Inowrocław
Kujawianka Strzelno
0:4
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko
Zdrój Ciechocinek
4:2
MLKS Zjednoczeni Piotrków Kujawski
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko
3:2
Sadownik Waganiec
GKS Baruchowo
1:3
Piast Złotniki Kujawskie
Start Radziejów
3:0
Lider Włocławek
Goplania Inowrocław
3:0
Grot Kowalki
Kujawiak Kowal
5:2
Zdrój Ciechocinek
Kujawy Markowice
4:1
Kujawianka Strzelno
MLKS Zjednoczeni Piotrków Kujawski
3:1
Orlęta Aleksandrów Kujawski
Pałuczanka Żnin
4:2
Czarni Wierzchosławice
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko
2:2
Start Radziejów
GKS Baruchowo
5:2
Grot Kowalki
Lider Włocławek
3:2
Zdrój Ciechocinek
Goplania Inowrocław
2:3
Kujawianka Strzelno
Kujawiak Kowal
0:2
Orlęta Aleksandrów Kujawski
Kujawy Markowice
4:1
Sadownik Waganiec
MLKS Zjednoczeni Piotrków Kujawski
0:3
Czarni Wierzchosławice
Pałuczanka Żnin
1:0
Piast Złotniki Kujawskie
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Grot Kowalki
1:0
Pałuczanka Żnin
Lider Włocławek
1:2
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko
Start Radziejów
1:0
Kujawy Markowice
Kujawiak Kowal
1:2
Czarni Wierzchosławice
Orlęta Aleksandrów Kujawski
0:2
Zdrój Ciechocinek
Sadownik Waganiec
2:0
Goplania Inowrocław
Piast Złotniki Kujawskie
0:1
MLKS Zjednoczeni Piotrków Kujawski
Kujawianka Strzelno
1:1
GKS Baruchowo
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Baruchowo
0:1
Sadownik Waganiec
Lider Włocławek
2:1
Orlęta Aleksandrów Kujawski
Goplania Inowrocław
1:0
Start Radziejów
Kujawiak Kowal
0:4
Piast Złotniki Kujawskie
Kujawy Markowice
2:0
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko
MLKS Zjednoczeni Piotrków Kujawski
2:2
Grot Kowalki
Pałuczanka Żnin
4:0
Kujawianka Strzelno
Zdrój Ciechocinek
3:1
Czarni Wierzchosławice
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko
2:3
Goplania Inowrocław
Grot Kowalki
3:3
Kujawiak Kowal
Start Radziejów
2:0
GKS Baruchowo
Czarni Wierzchosławice
1:1
Orlęta Aleksandrów Kujawski
Kujawy Markowice
3:2
Lider Włocławek
Sadownik Waganiec
2:0
Pałuczanka Żnin
Piast Złotniki Kujawskie
3:1
Zdrój Ciechocinek
Kujawianka Strzelno
1:3
MLKS Zjednoczeni Piotrków Kujawski
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Baruchowo
0:1
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko
Lider Włocławek
2:0
Czarni Wierzchosławice
Goplania Inowrocław
0:0
Kujawy Markowice
Kujawiak Kowal
2:2
Kujawianka Strzelno
MLKS Zjednoczeni Piotrków Kujawski
2:1
Sadownik Waganiec
Pałuczanka Żnin
0:0
Start Radziejów
Orlęta Aleksandrów Kujawski
3:2
Piast Złotniki Kujawskie
Zdrój Ciechocinek
2:1
Grot Kowalki
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko
0:3
Pałuczanka Żnin
Grot Kowalki
1:1
Orlęta Aleksandrów Kujawski
Start Radziejów
2:0
MLKS Zjednoczeni Piotrków Kujawski
Goplania Inowrocław
1:0
Lider Włocławek
Kujawy Markowice
1:0
GKS Baruchowo
Sadownik Waganiec
0:1
Kujawiak Kowal
Piast Złotniki Kujawskie
3:0*
Czarni Wierzchosławice
Kujawianka Strzelno
1:2
Zdrój Ciechocinek
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Baruchowo
2:2
Goplania Inowrocław
Lider Włocławek
2:2
Piast Złotniki Kujawskie
Kujawiak Kowal
1:1
Start Radziejów
Czarni Wierzchosławice
1:1
Grot Kowalki
MLKS Zjednoczeni Piotrków Kujawski
1:0
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko
Pałuczanka Żnin
0:0
Kujawy Markowice
Orlęta Aleksandrów Kujawski
6:0
Kujawianka Strzelno
Zdrój Ciechocinek
7:1
Sadownik Waganiec
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko
2:2
Kujawiak Kowal
Grot Kowalki
0:1
Piast Złotniki Kujawskie
GKS Baruchowo
1:2
Lider Włocławek
Start Radziejów
0:1
Zdrój Ciechocinek
Goplania Inowrocław
1:1
Pałuczanka Żnin
Kujawy Markowice
0:0
MLKS Zjednoczeni Piotrków Kujawski
Sadownik Waganiec
2:1
Orlęta Aleksandrów Kujawski
Kujawianka Strzelno
6:2
Czarni Wierzchosławice
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Lider Włocławek
4:1
Grot Kowalki
Kujawiak Kowal
3:3
Kujawy Markowice
Czarni Wierzchosławice
2:2
Sadownik Waganiec
MLKS Zjednoczeni Piotrków Kujawski
0:0
Goplania Inowrocław
Pałuczanka Żnin
0:0
GKS Baruchowo
Orlęta Aleksandrów Kujawski
2:4
Start Radziejów
Piast Złotniki Kujawskie
4:0
Kujawianka Strzelno
Zdrój Ciechocinek
4:0
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko
4:4
Orlęta Aleksandrów Kujawski
GKS Baruchowo
1:1
MLKS Zjednoczeni Piotrków Kujawski
Start Radziejów
3:1
Czarni Wierzchosławice
Goplania Inowrocław
3:3
Kujawiak Kowal
Kujawy Markowice
2:4
Zdrój Ciechocinek
Pałuczanka Żnin
0:5
Lider Włocławek
Sadownik Waganiec
1:1
Piast Złotniki Kujawskie
Kujawianka Strzelno
1:2
Grot Kowalki
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Grot Kowalki
1:2
Sadownik Waganiec
Lider Włocławek
2:2
Kujawianka Strzelno
Kujawiak Kowal
1:0
GKS Baruchowo
Czarni Wierzchosławice
3:1
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko
MLKS Zjednoczeni Piotrków Kujawski
1:4
Pałuczanka Żnin
Orlęta Aleksandrów Kujawski
5:1
Kujawy Markowice
Piast Złotniki Kujawskie
3:1
Start Radziejów
Zdrój Ciechocinek
4:1
Goplania Inowrocław
Kolejka 27
Data Gospodarze Wynik Goście
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko
3:5
Piast Złotniki Kujawskie
GKS Baruchowo
1:1
Zdrój Ciechocinek
Start Radziejów
0:1
Grot Kowalki
Goplania Inowrocław
0:4
Orlęta Aleksandrów Kujawski
Kujawy Markowice
0:4
Czarni Wierzchosławice
MLKS Zjednoczeni Piotrków Kujawski
3:1
Lider Włocławek
Pałuczanka Żnin
3:0
Kujawiak Kowal
Sadownik Waganiec
3:0*
Kujawianka Strzelno
Kolejka 28
Data Gospodarze Wynik Goście
Grot Kowalki
2:0
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko
Lider Włocławek
2:2
Sadownik Waganiec
Kujawiak Kowal
2:2
MLKS Zjednoczeni Piotrków Kujawski
Czarni Wierzchosławice
1:0
Goplania Inowrocław
Orlęta Aleksandrów Kujawski
0:1
GKS Baruchowo
Piast Złotniki Kujawskie
7:2
Kujawy Markowice
Kujawianka Strzelno
0:3
Start Radziejów
Zdrój Ciechocinek
3:1
Pałuczanka Żnin
Kolejka 29
Data Gospodarze Wynik Goście
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko
6:1
Kujawianka Strzelno
GKS Baruchowo
2:0
Czarni Wierzchosławice
Start Radziejów
1:0
Sadownik Waganiec
Goplania Inowrocław
1:2
Piast Złotniki Kujawskie
Kujawiak Kowal
3:0
Lider Włocławek
Kujawy Markowice
2:1
Grot Kowalki
MLKS Zjednoczeni Piotrków Kujawski
0:0
Zdrój Ciechocinek
Pałuczanka Żnin
0:1
Orlęta Aleksandrów Kujawski
Kolejka 30
Data Gospodarze Wynik Goście
Grot Kowalki
4:1
Goplania Inowrocław
Lider Włocławek
3:2
Start Radziejów
Czarni Wierzchosławice
3:2
Pałuczanka Żnin
Orlęta Aleksandrów Kujawski
7:1
MLKS Zjednoczeni Piotrków Kujawski
Sadownik Waganiec
0:1
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko
Piast Złotniki Kujawskie
3:1
GKS Baruchowo
Kujawianka Strzelno
1:2
Kujawy Markowice
Zdrój Ciechocinek
4:1
Kujawiak Kowal
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości