zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Służewo
2:1
Kujawianka Izbica Kujawska
LTP Lubanie
1:0
Cukrownik Fabianki
Lech Rypin
2:1
Orlęta Aleksandrów Kujawski
UKS SMS Włocławek II
- : -
Tłuchovia Tłuchowo
Start Radziejów
2:1
Kikolanka Kikół
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Cukrownik Fabianki
0:5
Start Radziejów
Kujawianka Izbica Kujawska
5:0
Lech Rypin
Tłuchovia Tłuchowo
2:1
Orlęta Aleksandrów Kujawski
UKS SMS Włocławek II
3:0
LTP Lubanie
Kikolanka Kikół
2:1
Orzeł Służewo
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Służewo
4:0
Cukrownik Fabianki
Orlęta Aleksandrów Kujawski
1:1
Kujawianka Izbica Kujawska
LTP Lubanie
2:3
Tłuchovia Tłuchowo
Lech Rypin
2:5
Kikolanka Kikół
Start Radziejów
2:1
UKS SMS Włocławek II
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Cukrownik Fabianki
- : -
Lech Rypin
LTP Lubanie
1:1
Start Radziejów
UKS SMS Włocławek II
5:1
Orzeł Służewo
Kikolanka Kikół
3:0
Orlęta Aleksandrów Kujawski
Tłuchovia Tłuchowo
1:1
Kujawianka Izbica Kujawska
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Służewo
3:3
LTP Lubanie
Orlęta Aleksandrów Kujawski
1:0
Cukrownik Fabianki
Kujawianka Izbica Kujawska
1:2
Kikolanka Kikół
Lech Rypin
1:3
UKS SMS Włocławek II
Start Radziejów
3:3
Tłuchovia Tłuchowo
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Cukrownik Fabianki
- : -
Kujawianka Izbica Kujawska
LTP Lubanie
- : -
Lech Rypin
Tłuchovia Tłuchowo
- : -
Kikolanka Kikół
UKS SMS Włocławek II
- : -
Orlęta Aleksandrów Kujawski
Start Radziejów
- : -
Orzeł Służewo
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Służewo
- : -
Tłuchovia Tłuchowo
Orlęta Aleksandrów Kujawski
- : -
LTP Lubanie
Kujawianka Izbica Kujawska
- : -
UKS SMS Włocławek II
Lech Rypin
- : -
Start Radziejów
Kikolanka Kikół
- : -
Cukrownik Fabianki
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Służewo
- : -
Lech Rypin
LTP Lubanie
- : -
Kujawianka Izbica Kujawska
Tłuchovia Tłuchowo
- : -
Cukrownik Fabianki
UKS SMS Włocławek II
- : -
Kikolanka Kikół
Start Radziejów
- : -
Orlęta Aleksandrów Kujawski
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Orlęta Aleksandrów Kujawski
- : -
Orzeł Służewo
Cukrownik Fabianki
- : -
UKS SMS Włocławek II
Kujawianka Izbica Kujawska
- : -
Start Radziejów
Lech Rypin
- : -
Tłuchovia Tłuchowo
Kikolanka Kikół
- : -
LTP Lubanie
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości