zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Mogilno
4:8
Jeziorak Żnin
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko
0:18
Notecianka Pakość
Noteć Gębice
Pauza
Burza Nowa Wieś Wielka
1:17
UKS Barcin
UKS Piechcin
2:6
Szubinianka Szubin
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Burza Nowa Wieś Wielka
Notecianka Pakość
12:2
Noteć Gębice
Pogoń Mogilno
7:1
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko
Jeziorak Żnin
5:2
Szubinianka Szubin
UKS Barcin
7:5
UKS Piechcin
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko
0:16
Jeziorak Żnin
Noteć Gębice
4:6
Pogoń Mogilno
Burza Nowa Wieś Wielka
0:45
Notecianka Pakość
UKS Piechcin
Pauza
Szubinianka Szubin
6:3
UKS Barcin
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Szubinianka Szubin
Notecianka Pakość
17:1
UKS Piechcin
Pogoń Mogilno
22:1
Burza Nowa Wieś Wielka
Jeziorak Żnin
9:1
UKS Barcin
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko
2:9
Noteć Gębice
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Noteć Gębice
3:0
Jeziorak Żnin
UKS Barcin
Pauza
Burza Nowa Wieś Wielka
0:15
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko
UKS Piechcin
3:6
Pogoń Mogilno
Szubinianka Szubin
6:14
Notecianka Pakość
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Jeziorak Żnin
Pauza
Notecianka Pakość
20:1
UKS Barcin
Pogoń Mogilno
4:6
Szubinianka Szubin
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko
4:4
UKS Piechcin
Noteć Gębice
16:0
Burza Nowa Wieś Wielka
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Burza Nowa Wieś Wielka
1:19
Jeziorak Żnin
UKS Piechcin
2:11
Noteć Gębice
Szubinianka Szubin
13:1
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko
UKS Barcin
1:2
Pogoń Mogilno
Notecianka Pakość
Pauza
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Mogilno
Pauza
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko
2:2
UKS Barcin
Noteć Gębice
7:4
Szubinianka Szubin
Burza Nowa Wieś Wielka
3:16
UKS Piechcin
Jeziorak Żnin
3:8
Notecianka Pakość
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko
Pauza
UKS Barcin
1:4
Noteć Gębice
UKS Piechcin
1:11
Jeziorak Żnin
Szubinianka Szubin
21:2
Burza Nowa Wieś Wielka
Notecianka Pakość
14:7
Pogoń Mogilno
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Noteć Gębice
UKS Barcin
22:1
Burza Nowa Wieś Wielka
Szubinianka Szubin
7:1
UKS Piechcin
Notecianka Pakość
15:4
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko
Jeziorak Żnin
5:5
Pogoń Mogilno
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Burza Nowa Wieś Wielka
Pauza
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko
0:9
Pogoń Mogilno
Noteć Gębice
2:5
Notecianka Pakość
UKS Piechcin
3:6
UKS Barcin
Szubinianka Szubin
2:2
Jeziorak Żnin
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
UKS Piechcin
Notecianka Pakość
35:0
Burza Nowa Wieś Wielka
Pogoń Mogilno
4:1
Noteć Gębice
Jeziorak Żnin
12:2
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko
UKS Barcin
4:8
Szubinianka Szubin
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Noteć Gębice
9:1
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko
UKS Barcin
6:6
Jeziorak Żnin
Burza Nowa Wieś Wielka
0:17
Pogoń Mogilno
UKS Piechcin
2:27
Notecianka Pakość
Szubinianka Szubin
Pauza
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
UKS Barcin
Notecianka Pakość
12:3
Szubinianka Szubin
Pogoń Mogilno
7:2
UKS Piechcin
Jeziorak Żnin
3:0
Noteć Gębice
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko
14:0
Burza Nowa Wieś Wielka
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Jeziorak Żnin
UKS Barcin
- : -
Notecianka Pakość
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Notecianka Pakość
Pauza
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Notecianka Pakość
- : -
Jeziorak Żnin
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Mogilno
- : -
Notecianka Pakość
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości