Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
MLKS Tucholanka Tuchola
2:3
Noteć Inowrocław
SLKS Start Pruszcz
4:1
Wda/Strażak Przechowo (Świecie)
Spójnia Białe Błota
2:0
Unifreeze II Górzno
UKS Mustang Wielgie
2:2
KKP II Bydgoszcz
WAP Włocławek
11:2
Gwiazda II - DominiXus Toruń
MLKS Zjednoczeni Piotrków Kujawski
2:3
GKS Fuks Wielowicz
Legia Chełmża
2:2
GLKS Osielsko
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Noteć Inowrocław
0:3
UKS Mustang Wielgie
KKP II Bydgoszcz
1:1
Spójnia Białe Błota
Unifreeze II Górzno
1:2
SLKS Start Pruszcz
GKS Fuks Wielowicz
3:4
Wda/Strażak Przechowo (Świecie)
GLKS Osielsko
0:11
WAP Włocławek
MLKS Zjednoczeni Piotrków Kujawski
1:3
Legia Chełmża
Gwiazda II - DominiXus Toruń
0:4
MLKS Tucholanka Tuchola
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
MLKS Tucholanka Tuchola
8:0
GLKS Osielsko
SLKS Start Pruszcz
5:0
KKP II Bydgoszcz
Spójnia Białe Błota
3:2
Noteć Inowrocław
UKS Mustang Wielgie
6:1
Gwiazda II - DominiXus Toruń
WAP Włocławek
12:0
MLKS Zjednoczeni Piotrków Kujawski
Wda/Strażak Przechowo (Świecie)
0:4
Unifreeze II Górzno
Legia Chełmża
0:5
GKS Fuks Wielowicz
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Noteć Inowrocław
3:1
SLKS Start Pruszcz
KKP II Bydgoszcz
3:1
Wda/Strażak Przechowo (Świecie)
GKS Fuks Wielowicz
0:4
Unifreeze II Górzno
GLKS Osielsko
0:9
UKS Mustang Wielgie
MLKS Zjednoczeni Piotrków Kujawski
4:5
MLKS Tucholanka Tuchola
Gwiazda II - DominiXus Toruń
0:1
Spójnia Białe Błota
Legia Chełmża
1:5
WAP Włocławek
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
MLKS Tucholanka Tuchola
8:2
Legia Chełmża
SLKS Start Pruszcz
10:1
Gwiazda II - DominiXus Toruń
Spójnia Białe Błota
3:0
GLKS Osielsko
UKS Mustang Wielgie
7:1
MLKS Zjednoczeni Piotrków Kujawski
WAP Włocławek
3:0
GKS Fuks Wielowicz
Unifreeze II Górzno
7:0
KKP II Bydgoszcz
Wda/Strażak Przechowo (Świecie)
0:4
Noteć Inowrocław
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Gwiazda II - DominiXus Toruń
0:2
Wda/Strażak Przechowo (Świecie)
GKS Fuks Wielowicz
2:3
KKP II Bydgoszcz
Noteć Inowrocław
2:1
Unifreeze II Górzno
MLKS Zjednoczeni Piotrków Kujawski
2:7
Spójnia Białe Błota
Legia Chełmża
1:2
UKS Mustang Wielgie
WAP Włocławek
5:3
MLKS Tucholanka Tuchola
SLKS Start Pruszcz
3:0
GLKS Osielsko
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
SLKS Start Pruszcz
5:0
MLKS Zjednoczeni Piotrków Kujawski
Spójnia Białe Błota
4:0
Legia Chełmża
UKS Mustang Wielgie
0:1
WAP Włocławek
KKP II Bydgoszcz
1:4
Noteć Inowrocław
Unifreeze II Górzno
11:0
Gwiazda II - DominiXus Toruń
Wda/Strażak Przechowo (Świecie)
3:0
GLKS Osielsko
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
MLKS Tucholanka Tuchola
2:2
UKS Mustang Wielgie
WAP Włocławek
2:0
Spójnia Białe Błota
GKS Fuks Wielowicz
1:3
Noteć Inowrocław
GLKS Osielsko
0:6
Unifreeze II Górzno
MLKS Zjednoczeni Piotrków Kujawski
0:2
Wda/Strażak Przechowo (Świecie)
Gwiazda II - DominiXus Toruń
1:7
KKP II Bydgoszcz
Legia Chełmża
1:3
SLKS Start Pruszcz
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
SLKS Start Pruszcz
2:3
WAP Włocławek
Spójnia Białe Błota
5:2
MLKS Tucholanka Tuchola
Noteć Inowrocław
15:0
Gwiazda II - DominiXus Toruń
UKS Mustang Wielgie
3:1
GKS Fuks Wielowicz
KKP II Bydgoszcz
2:2
GLKS Osielsko
Unifreeze II Górzno
5:0
MLKS Zjednoczeni Piotrków Kujawski
Wda/Strażak Przechowo (Świecie)
2:0
Legia Chełmża
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
MLKS Tucholanka Tuchola
2:1
SLKS Start Pruszcz
UKS Mustang Wielgie
0:0
Spójnia Białe Błota
WAP Włocławek
8:0
Wda/Strażak Przechowo (Świecie)
GKS Fuks Wielowicz
4:4
Gwiazda II - DominiXus Toruń
GLKS Osielsko
1:2
Noteć Inowrocław
MLKS Zjednoczeni Piotrków Kujawski
0:0
KKP II Bydgoszcz
Legia Chełmża
0:2
Unifreeze II Górzno
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
SLKS Start Pruszcz
0:1
UKS Mustang Wielgie
Spójnia Białe Błota
2:1
GKS Fuks Wielowicz
Noteć Inowrocław
5:0
MLKS Zjednoczeni Piotrków Kujawski
KKP II Bydgoszcz
4:0
Legia Chełmża
Unifreeze II Górzno
0:4
WAP Włocławek
Wda/Strażak Przechowo (Świecie)
2:3
MLKS Tucholanka Tuchola
Gwiazda II - DominiXus Toruń
2:4
GLKS Osielsko
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
MLKS Tucholanka Tuchola
2:2
Unifreeze II Górzno
Spójnia Białe Błota
3:1
SLKS Start Pruszcz
UKS Mustang Wielgie
7:0
Wda/Strażak Przechowo (Świecie)
WAP Włocławek
4:0
KKP II Bydgoszcz
GKS Fuks Wielowicz
5:0
GLKS Osielsko
MLKS Zjednoczeni Piotrków Kujawski
2:0
Gwiazda II - DominiXus Toruń
Legia Chełmża
2:5
Noteć Inowrocław
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
SLKS Start Pruszcz
2:1
GKS Fuks Wielowicz
Noteć Inowrocław
1:1
WAP Włocławek
KKP II Bydgoszcz
5:2
MLKS Tucholanka Tuchola
Unifreeze II Górzno
1:2
UKS Mustang Wielgie
Wda/Strażak Przechowo (Świecie)
2:3
Spójnia Białe Błota
GLKS Osielsko
0:1
MLKS Zjednoczeni Piotrków Kujawski
Gwiazda II - DominiXus Toruń
1:1
Legia Chełmża
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Noteć Inowrocław
4:3
MLKS Tucholanka Tuchola
KKP II Bydgoszcz
1:5
UKS Mustang Wielgie
Unifreeze II Górzno
0:3*
Spójnia Białe Błota
Wda/Strażak Przechowo (Świecie)
1:2
SLKS Start Pruszcz
GLKS Osielsko
1:0
Legia Chełmża
Gwiazda II - DominiXus Toruń
0:2
WAP Włocławek
GKS Fuks Wielowicz
4:1
MLKS Zjednoczeni Piotrków Kujawski
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
SLKS Start Pruszcz
3:0*
Unifreeze II Górzno
Spójnia Białe Błota
6:1
KKP II Bydgoszcz
UKS Mustang Wielgie
2:0
Noteć Inowrocław
Wda/Strażak Przechowo (Świecie)
2:2
GKS Fuks Wielowicz
Legia Chełmża
1:1
MLKS Zjednoczeni Piotrków Kujawski
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Noteć Inowrocław
2:2
Spójnia Białe Błota
Unifreeze II Górzno
0:3*
Wda/Strażak Przechowo (Świecie)
GKS Fuks Wielowicz
1:3
Legia Chełmża
MLKS Zjednoczeni Piotrków Kujawski
0:5
WAP Włocławek
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Gwiazda II - DominiXus Toruń
0:6
UKS Mustang Wielgie
Wda/Strażak Przechowo (Świecie)
0:2
KKP II Bydgoszcz
MLKS Tucholanka Tuchola
0:0
MLKS Zjednoczeni Piotrków Kujawski
Unifreeze II Górzno
0:3*
GKS Fuks Wielowicz
WAP Włocławek
12:0
Legia Chełmża
SLKS Start Pruszcz
1:1
Noteć Inowrocław
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Noteć Inowrocław
6:0
Wda/Strażak Przechowo (Świecie)
KKP II Bydgoszcz
3:0*
Unifreeze II Górzno
GKS Fuks Wielowicz
0:3
WAP Włocławek
MLKS Zjednoczeni Piotrków Kujawski
1:2
UKS Mustang Wielgie
Legia Chełmża
0:1
MLKS Tucholanka Tuchola
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
MLKS Tucholanka Tuchola
2:4
WAP Włocławek
Spójnia Białe Błota
4:0
MLKS Zjednoczeni Piotrków Kujawski
UKS Mustang Wielgie
4:0
Legia Chełmża
KKP II Bydgoszcz
4:0
GKS Fuks Wielowicz
Unifreeze II Górzno
0:3
Noteć Inowrocław
Wda/Strażak Przechowo (Świecie)
5:0
Gwiazda II - DominiXus Toruń
GLKS Osielsko
2:5
SLKS Start Pruszcz
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Noteć Inowrocław
3:0
KKP II Bydgoszcz
WAP Włocławek
5:2
UKS Mustang Wielgie
GKS Fuks Wielowicz
4:4
MLKS Tucholanka Tuchola
MLKS Zjednoczeni Piotrków Kujawski
0:4
SLKS Start Pruszcz
Legia Chełmża
0:3
Spójnia Białe Błota
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
SLKS Start Pruszcz
5:0
Legia Chełmża
Spójnia Białe Błota
1:6
WAP Włocławek
Noteć Inowrocław
3:0
GKS Fuks Wielowicz
UKS Mustang Wielgie
6:0
MLKS Tucholanka Tuchola
Wda/Strażak Przechowo (Świecie)
1:0
MLKS Zjednoczeni Piotrków Kujawski
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
KKP II Bydgoszcz
4:0
Gwiazda II - DominiXus Toruń
MLKS Tucholanka Tuchola
1:6
Spójnia Białe Błota
WAP Włocławek
3:0*
SLKS Start Pruszcz
GKS Fuks Wielowicz
1:4
UKS Mustang Wielgie
Legia Chełmża
1:1
Wda/Strażak Przechowo (Świecie)
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Gwiazda II - DominiXus Toruń
0:6
Noteć Inowrocław
SLKS Start Pruszcz
3:0*
MLKS Tucholanka Tuchola
Spójnia Białe Błota
3:2
UKS Mustang Wielgie
KKP II Bydgoszcz
0:0
MLKS Zjednoczeni Piotrków Kujawski
Unifreeze II Górzno
0:3*
Legia Chełmża
Wda/Strażak Przechowo (Świecie)
1:3
WAP Włocławek
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
MLKS Tucholanka Tuchola
2:4
Wda/Strażak Przechowo (Świecie)
UKS Mustang Wielgie
4:1
SLKS Start Pruszcz
WAP Włocławek
3:0*
Unifreeze II Górzno
MLKS Zjednoczeni Piotrków Kujawski
0:3
Noteć Inowrocław
Legia Chełmża
3:0*
KKP II Bydgoszcz
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
SLKS Start Pruszcz
1:1
Spójnia Białe Błota
Noteć Inowrocław
5:1
Legia Chełmża
KKP II Bydgoszcz
0:4
WAP Włocławek
Unifreeze II Górzno
0:3*
MLKS Tucholanka Tuchola
Wda/Strażak Przechowo (Świecie)
0:4
UKS Mustang Wielgie
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Gwiazda II - DominiXus Toruń
2:2
MLKS Zjednoczeni Piotrków Kujawski
MLKS Tucholanka Tuchola
4:2
KKP II Bydgoszcz
Spójnia Białe Błota
6:1
Wda/Strażak Przechowo (Świecie)
UKS Mustang Wielgie
3:0*
Unifreeze II Górzno
WAP Włocławek
1:6
Noteć Inowrocław
GKS Fuks Wielowicz
3:3
SLKS Start Pruszcz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości