Terminarz

Wybierz

Faza Grupowa

Grupa 1
Pozycja Nazwa klubu M Pkt Bramki Z R P Mecze bezpośrednie
M Pkt Bramki
1
KP Polonia Bydgoszcz
KP Polonia Bydgoszcz 3 9 12 - 0 3 0 0
2
BKS Bydgoszcz
BKS II Bydgoszcz 3 6 5 - 5 2 0 1
3
Chemik Moderator Bydgoszcz
Chemik II Moderator Bydgoszcz 3 3 4 - 4 1 0 2
4
Spójnia Białe Błota
Spójnia Białe Błota 0 0 0 - 0 0 0 0
5
Sportis Łochowo
Sportis Łochowo 0 0 0 - 0 0 0 0
6
LKS Dąbrowa Chełmińska
LKS Dąbrowa Chełmińska 0 0 0 - 0 0 0 0
7
Gryf Sicienko
Gryf Sicienko 0 0 0 - 0 0 0 0
8
Chemik Moderator Bydgoszcz
Chemik III Moderator Bydgoszcz 0 0 0 - 0 0 0 0
9
Gwiazda Sypniewo
Gwiazda Sypniewo 0 0 0 - 0 0 0 0
10
Olimpia Wtelno
Olimpia Wtelno 0 0 0 - 0 0 0 0
11
Grom Więcbork
Grom Więcbork 0 0 0 - 0 0 0 0
12
Feniks Mrocza
Feniks Mrocza 0 0 0 - 0 0 0 0
13
Dąb Potulice
Dąb Potulice 0 0 0 - 0 0 0 0
14
Akademia Piłkarska Reissa Bydgoszcz
Akademia Piłkarska Reissa Bydgoszcz 0 0 0 - 0 0 0 0
15
Football Academy Bydgoszcz
Football Academy Bydgoszcz 0 0 0 - 0 0 0 0
16
Gwiazda Bydgoszcz
Gwiazda II Bydgoszcz 3 0 2 - 14 0 0 3
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Akademia Piłkarska Reissa Bydgoszcz
- : -
Football Academy Bydgoszcz
Chemik III Moderator Bydgoszcz
- : -
LKS Dąbrowa Chełmińska
KP Polonia Bydgoszcz
4:0
BKS II Bydgoszcz
Gwiazda II Bydgoszcz
1:4
Chemik II Moderator Bydgoszcz
Olimpia Wtelno
- : -
Gwiazda Sypniewo
Grom Więcbork
- : -
Feniks Mrocza
Gryf Sicienko
- : -
Spójnia Białe Błota
Sportis Łochowo
- : -
Dąb Potulice
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Chemik III Moderator Bydgoszcz
- : -
Football Academy Bydgoszcz
LKS Dąbrowa Chełmińska
- : -
Akademia Piłkarska Reissa Bydgoszcz
KP Polonia Bydgoszcz
2:0
Chemik II Moderator Bydgoszcz
BKS II Bydgoszcz
4:1
Gwiazda II Bydgoszcz
Olimpia Wtelno
- : -
Feniks Mrocza
Gwiazda Sypniewo
- : -
Grom Więcbork
Gryf Sicienko
- : -
Dąb Potulice
Spójnia Białe Błota
- : -
Sportis Łochowo
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Football Academy Bydgoszcz
- : -
LKS Dąbrowa Chełmińska
Chemik III Moderator Bydgoszcz
- : -
Akademia Piłkarska Reissa Bydgoszcz
KP Polonia Bydgoszcz
6:0
Gwiazda II Bydgoszcz
Chemik II Moderator Bydgoszcz
0:1
BKS II Bydgoszcz
Olimpia Wtelno
- : -
Grom Więcbork
Feniks Mrocza
- : -
Gwiazda Sypniewo
Gryf Sicienko
- : -
Sportis Łochowo
Dąb Potulice
- : -
Spójnia Białe Błota
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpia Wtelno
- : -
Football Academy Bydgoszcz
Dąb Potulice
- : -
Chemik II Moderator Bydgoszcz
Grom Więcbork
- : -
Sportis Łochowo
KP Polonia Bydgoszcz
- : -
Akademia Piłkarska Reissa Bydgoszcz
Feniks Mrocza
- : -
Gryf Sicienko
Gwiazda II Bydgoszcz
- : -
Chemik III Moderator Bydgoszcz
Gwiazda Sypniewo
- : -
Spójnia Białe Błota
BKS II Bydgoszcz
- : -
LKS Dąbrowa Chełmińska
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Football Academy Bydgoszcz
- : -
Dąb Potulice
Olimpia Wtelno
- : -
Chemik II Moderator Bydgoszcz
Grom Więcbork
- : -
Akademia Piłkarska Reissa Bydgoszcz
Sportis Łochowo
- : -
KP Polonia Bydgoszcz
Feniks Mrocza
- : -
Chemik III Moderator Bydgoszcz
Gryf Sicienko
- : -
Gwiazda II Bydgoszcz
Gwiazda Sypniewo
- : -
LKS Dąbrowa Chełmińska
Spójnia Białe Błota
- : -
BKS II Bydgoszcz
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Chemik II Moderator Bydgoszcz
- : -
Football Academy Bydgoszcz
Olimpia Wtelno
- : -
Dąb Potulice
Grom Więcbork
- : -
KP Polonia Bydgoszcz
Akademia Piłkarska Reissa Bydgoszcz
- : -
Sportis Łochowo
Feniks Mrocza
- : -
Gwiazda II Bydgoszcz
Chemik III Moderator Bydgoszcz
- : -
Gryf Sicienko
Gwiazda Sypniewo
- : -
BKS II Bydgoszcz
LKS Dąbrowa Chełmińska
- : -
Spójnia Białe Błota
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Spójnia Białe Błota
- : -
Chemik II Moderator Bydgoszcz
KP Polonia Bydgoszcz
- : -
LKS Dąbrowa Chełmińska
Sportis Łochowo
- : -
Gwiazda II Bydgoszcz
Gryf Sicienko
- : -
Olimpia Wtelno
Chemik III Moderator Bydgoszcz
- : -
Grom Więcbork
BKS II Bydgoszcz
- : -
Akademia Piłkarska Reissa Bydgoszcz
Football Academy Bydgoszcz
- : -
Gwiazda Sypniewo
Dąb Potulice
- : -
Feniks Mrocza
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Spójnia Białe Błota
- : -
Chemik III Moderator Bydgoszcz
Sportis Łochowo
- : -
Gwiazda Sypniewo
Gwiazda II Bydgoszcz
- : -
Football Academy Bydgoszcz
Gryf Sicienko
- : -
LKS Dąbrowa Chełmińska
Olimpia Wtelno
- : -
KP Polonia Bydgoszcz
Feniks Mrocza
- : -
BKS II Bydgoszcz
Grom Więcbork
- : -
Chemik II Moderator Bydgoszcz
Dąb Potulice
- : -
Akademia Piłkarska Reissa Bydgoszcz
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Chemik II Moderator Bydgoszcz
- : -
Chemik III Moderator Bydgoszcz
Spójnia Białe Błota
- : -
Grom Więcbork
Sportis Łochowo
- : -
Football Academy Bydgoszcz
LKS Dąbrowa Chełmińska
- : -
Olimpia Wtelno
Gryf Sicienko
- : -
KP Polonia Bydgoszcz
Dąb Potulice
- : -
BKS II Bydgoszcz
Gwiazda Sypniewo
- : -
Gwiazda II Bydgoszcz
Akademia Piłkarska Reissa Bydgoszcz
- : -
Feniks Mrocza
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Chemik II Moderator Bydgoszcz
- : -
Gryf Sicienko
Spójnia Białe Błota
- : -
KP Polonia Bydgoszcz
Gwiazda II Bydgoszcz
- : -
LKS Dąbrowa Chełmińska
Chemik III Moderator Bydgoszcz
- : -
Olimpia Wtelno
BKS II Bydgoszcz
- : -
Sportis Łochowo
Football Academy Bydgoszcz
- : -
Feniks Mrocza
Grom Więcbork
- : -
Dąb Potulice
Akademia Piłkarska Reissa Bydgoszcz
- : -
Gwiazda Sypniewo
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Chemik II Moderator Bydgoszcz
- : -
Gwiazda Sypniewo
Spójnia Białe Błota
- : -
Football Academy Bydgoszcz
Sportis Łochowo
- : -
Chemik III Moderator Bydgoszcz
Gwiazda II Bydgoszcz
- : -
Dąb Potulice
LKS Dąbrowa Chełmińska
- : -
Grom Więcbork
Gryf Sicienko
- : -
Akademia Piłkarska Reissa Bydgoszcz
BKS II Bydgoszcz
- : -
Olimpia Wtelno
Feniks Mrocza
- : -
KP Polonia Bydgoszcz
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Chemik II Moderator Bydgoszcz
- : -
Akademia Piłkarska Reissa Bydgoszcz
Gwiazda II Bydgoszcz
- : -
Grom Więcbork
BKS II Bydgoszcz
- : -
Chemik III Moderator Bydgoszcz
Olimpia Wtelno
- : -
Sportis Łochowo
Dąb Potulice
- : -
LKS Dąbrowa Chełmińska
Gwiazda Sypniewo
- : -
Gryf Sicienko
KP Polonia Bydgoszcz
- : -
Spójnia Białe Błota
Feniks Mrocza
- : -
Football Academy Bydgoszcz
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Spójnia Białe Błota
- : -
Gwiazda II Bydgoszcz
Sportis Łochowo
- : -
Chemik II Moderator Bydgoszcz
LKS Dąbrowa Chełmińska
- : -
Feniks Mrocza
Chemik III Moderator Bydgoszcz
- : -
Gwiazda Sypniewo
BKS II Bydgoszcz
- : -
Grom Więcbork
Football Academy Bydgoszcz
- : -
Gryf Sicienko
Dąb Potulice
- : -
KP Polonia Bydgoszcz
Akademia Piłkarska Reissa Bydgoszcz
- : -
Olimpia Wtelno
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Dąbrowa Chełmińska
- : -
Chemik II Moderator Bydgoszcz
Gryf Sicienko
- : -
BKS II Bydgoszcz
Chemik III Moderator Bydgoszcz
- : -
KP Polonia Bydgoszcz
Football Academy Bydgoszcz
- : -
Grom Więcbork
Olimpia Wtelno
- : -
Spójnia Białe Błota
Feniks Mrocza
- : -
Sportis Łochowo
Gwiazda Sypniewo
- : -
Dąb Potulice
Akademia Piłkarska Reissa Bydgoszcz
- : -
Gwiazda II Bydgoszcz
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Chemik II Moderator Bydgoszcz
- : -
Feniks Mrocza
KP Polonia Bydgoszcz
- : -
Gwiazda Sypniewo
Gwiazda II Bydgoszcz
- : -
Olimpia Wtelno
LKS Dąbrowa Chełmińska
- : -
Sportis Łochowo
Chemik III Moderator Bydgoszcz
- : -
Dąb Potulice
Football Academy Bydgoszcz
- : -
BKS II Bydgoszcz
Grom Więcbork
- : -
Gryf Sicienko
Akademia Piłkarska Reissa Bydgoszcz
- : -
Spójnia Białe Błota
Data Gospodarze Wynik Goście

Faza Pucharowa

Runda 1
Data Gospodarze Wynik Goście
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości