Terminarz

Wybierz

Faza Grupowa

Grupa 1
Pozycja Nazwa klubu M Pkt Bramki Z R P Mecze bezpośrednie
M Pkt Bramki
1
Boruta Zgierz
Boruta Zgierz 3 9 6 - 0 3 0 0
2
Wisła Płock
Wisła Płock 3 3 3 - 3 1 0 2 2 3 3 - 2
3
Delta Słupno
Delta Słupno 3 3 2 - 5 1 0 2 2 3 2 - 2
4
FFA Warszawa
FFA Warszawa 3 3 3 - 6 1 0 2 2 3 3 - 4
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisła Płock
3:1
FFA Warszawa
Delta Słupno
0:3
Boruta Zgierz
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
FFA Warszawa
0:2
Boruta Zgierz
Wisła Płock
0:1
Delta Słupno
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Delta Słupno
1:2
FFA Warszawa
Boruta Zgierz
1:0
Wisła Płock
Grupa 2
Pozycja Nazwa klubu M Pkt Bramki Z R P Mecze bezpośrednie
M Pkt Bramki
1
MKS Polonia Warszawa 2010
MKS Polonia Warszawa 2010 3 7 9 - 0 2 1 0 1 1 0 - 0
2
Wisła Płock
Wisła II Płock 3 7 7 - 0 2 1 0 1 1 0 - 0
3
ŁKS Łochów
ŁKS Łochów 3 1 1 - 10 0 1 2 1 1 1 - 1
4
Lider Włocławek
Lider Włocławek 3 1 1 - 8 0 1 2 1 1 1 - 1
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Polonia Warszawa 2010
4:0
Lider Włocławek
Wisła II Płock
4:0
ŁKS Łochów
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Lider Włocławek
1:1
ŁKS Łochów
Wisła II Płock
0:0
MKS Polonia Warszawa 2010
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisła II Płock
3:0
Lider Włocławek
ŁKS Łochów
0:5
MKS Polonia Warszawa 2010
Grupa 3
Pozycja Nazwa klubu M Pkt Bramki Z R P Mecze bezpośrednie
M Pkt Bramki
1
WNS Łódź
WNS Łódź 3 7 13 - 2 2 1 0
2
MKS Polonia Warszawa 2010
MKS II Polonia Warszawa 2010 3 5 7 - 3 1 2 0
3
AKS SMS Łódź
AKS SMS Łódź 3 4 3 - 8 1 1 1
4
Young Champions Płock
Young Champions Płock 3 0 1 - 11 0 0 3
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
WNS Łódź
2:2
MKS II Polonia Warszawa 2010
AKS SMS Łódź
2:1
Young Champions Płock
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS II Polonia Warszawa 2010
1:1
AKS SMS Łódź
WNS Łódź
5:0
Young Champions Płock
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Young Champions Płock
0:4
MKS II Polonia Warszawa 2010
AKS SMS Łódź
0:6
WNS Łódź
Grupa 4
Pozycja Nazwa klubu M Pkt Bramki Z R P Mecze bezpośrednie
M Pkt Bramki
1
AP Team Gliwice 2010
AP Team Gliwice 2010 3 7 13 - 0 2 1 0 1 1 0 - 0
2
Akademia Piłkarska Wilki Warszawa
Akademia Piłkarska Wilki Warszawa 3 7 11 - 1 2 1 0 1 1 0 - 0
3
AP Champions Mińsk Mazowiecki
AP Champions Mińsk Mazowiecki 3 3 4 - 14 1 0 2
4
Królewscy Płock
Królewscy Płock 3 0 0 - 13 0 0 3
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
AP Team Gliwice 2010
0:0
Akademia Piłkarska Wilki Warszawa
Królewscy Płock
0:3
AP Champions Mińsk Mazowiecki
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Akademia Piłkarska Wilki Warszawa
6:1
AP Champions Mińsk Mazowiecki
AP Team Gliwice 2010
5:0
Królewscy Płock
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Królewscy Płock
0:5
Akademia Piłkarska Wilki Warszawa
AP Team Gliwice 2010
8:0
AP Champions Mińsk Mazowiecki

Faza Pucharowa

Runda 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Boruta Zgierz
1:2
MKS II Polonia Warszawa 2010
Young Champions Płock
1:2
Delta Słupno
AKS SMS Łódź
1:4
FFA Warszawa
Wisła Płock
0:2
WNS Łódź
Lider Włocławek
1:0
Królewscy Płock
MKS Polonia Warszawa 2010
0:1
Akademia Piłkarska Wilki Warszawa
ŁKS Łochów
1:0
AP Champions Mińsk Mazowiecki
Wisła II Płock
0:1
AP Team Gliwice 2010
Runda 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Boruta Zgierz
2:6
MKS Polonia Warszawa 2010
Young Champions Płock
0:1
Królewscy Płock
AKS SMS Łódź
3:1
AP Champions Mińsk Mazowiecki
Wisła Płock
0:5
Wisła II Płock
Lider Włocławek
2:0
Delta Słupno
MKS II Polonia Warszawa 2010
3:0
Akademia Piłkarska Wilki Warszawa
FFA Warszawa
3:2
ŁKS Łochów
WNS Łódź
1:3
AP Team Gliwice 2010
Runda 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Boruta Zgierz
2:1
Wisła Płock
Young Champions Płock
5:1
AP Champions Mińsk Mazowiecki
Królewscy Płock
0:2
AKS SMS Łódź
MKS Polonia Warszawa 2010
1:1   k. 3 : 1
Wisła II Płock
Delta Słupno
4:1
ŁKS Łochów
Lider Włocławek
0:0   k. 6 : 7
FFA Warszawa
Akademia Piłkarska Wilki Warszawa
2:4
WNS Łódź
AP Team Gliwice 2010
4:0
MKS II Polonia Warszawa 2010
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości