Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
BKS Bydgoszcz
9:2
Skrwa Skrwilno
Elana Toruń
2:5
Gol Brodnica
JAcademy
0:1
Spójnia Białe Błota
Drwęca Golub-Dobrzyń
1:3
JSS Toruń
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Skrwa Skrwilno
3:6
JSS Toruń
Gol Brodnica
6:1
Drwęca Golub-Dobrzyń
BKS Bydgoszcz
1:2
JAcademy
Spójnia Białe Błota
2:4
Elana Toruń
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Elana Toruń
0:0
BKS Bydgoszcz
Drwęca Golub-Dobrzyń
4:0
Spójnia Białe Błota
JAcademy
4:7
Skrwa Skrwilno
JSS Toruń
2:5
Gol Brodnica
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
BKS Bydgoszcz
1:2
Drwęca Golub-Dobrzyń
Spójnia Białe Błota
3:0
JSS Toruń
JAcademy
0:4
Elana Toruń
Skrwa Skrwilno
2:9
Gol Brodnica
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Drwęca Golub-Dobrzyń
5:0
JAcademy
JSS Toruń
1:1
BKS Bydgoszcz
Gol Brodnica
3:1
Spójnia Białe Błota
Elana Toruń
7:1
Skrwa Skrwilno
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
BKS Bydgoszcz
- : -
Gol Brodnica
JAcademy
- : -
JSS Toruń
Skrwa Skrwilno
- : -
Spójnia Białe Błota
Elana Toruń
- : -
Drwęca Golub-Dobrzyń
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Gol Brodnica
- : -
JAcademy
JSS Toruń
- : -
Elana Toruń
Drwęca Golub-Dobrzyń
- : -
Skrwa Skrwilno
Spójnia Białe Błota
- : -
BKS Bydgoszcz
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Skrwa Skrwilno
- : -
BKS Bydgoszcz
Gol Brodnica
- : -
Elana Toruń
JSS Toruń
- : -
Drwęca Golub-Dobrzyń
Spójnia Białe Błota
- : -
JAcademy
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Elana Toruń
- : -
Spójnia Białe Błota
Drwęca Golub-Dobrzyń
- : -
Gol Brodnica
JSS Toruń
- : -
Skrwa Skrwilno
JAcademy
- : -
BKS Bydgoszcz
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Skrwa Skrwilno
- : -
JAcademy
Gol Brodnica
- : -
JSS Toruń
BKS Bydgoszcz
- : -
Elana Toruń
Spójnia Białe Błota
- : -
Drwęca Golub-Dobrzyń
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Elana Toruń
- : -
JAcademy
Gol Brodnica
- : -
Skrwa Skrwilno
Drwęca Golub-Dobrzyń
- : -
BKS Bydgoszcz
JSS Toruń
- : -
Spójnia Białe Błota
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Skrwa Skrwilno
- : -
Elana Toruń
JAcademy
- : -
Drwęca Golub-Dobrzyń
BKS Bydgoszcz
- : -
JSS Toruń
Spójnia Białe Błota
- : -
Gol Brodnica
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Drwęca Golub-Dobrzyń
- : -
Elana Toruń
Gol Brodnica
- : -
BKS Bydgoszcz
JSS Toruń
- : -
JAcademy
Spójnia Białe Błota
- : -
Skrwa Skrwilno
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Skrwa Skrwilno
- : -
Drwęca Golub-Dobrzyń
Elana Toruń
- : -
JSS Toruń
JAcademy
- : -
Gol Brodnica
BKS Bydgoszcz
- : -
Spójnia Białe Błota
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości