Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
BKS Bydgoszcz
Pauza
Lider Włocławek
5:0
Orlęta Aleksandrów Kujawski
Unia Gniewkowo
2:1
Chełminianka Chełmno
Pogoń Mogilno
1:1
Sparta Brodnica
Sportis Łochowo
6:1
KS Brzoza
Kujawianka Izbica Kujawska
0:4
Włocłavia Włocławek
Legia Chełmża
1:2
Cuiavia Inowrocław
Zawisza Bydgoszcz
2:2
Chemik Moderator Bydgoszcz
Kujawiak Kowal
2:1
Start Pruszcz
Wda Świecie
6:1
Lech Rypin
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Unia Gniewkowo
KS Brzoza
2:6
Zawisza Bydgoszcz
Start Pruszcz
2:2
Lider Włocławek
Sparta Brodnica
3:1
BKS Bydgoszcz
Chełminianka Chełmno
0:1
Wda Świecie
Cuiavia Inowrocław
1:1
Pogoń Mogilno
Kujawianka Izbica Kujawska
1:2
Legia Chełmża
Chemik Moderator Bydgoszcz
3:0
Kujawiak Kowal
Włocłavia Włocławek
5:0
Orlęta Aleksandrów Kujawski
Lech Rypin
0:3
Sportis Łochowo
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Wda Świecie
Pauza
Orlęta Aleksandrów Kujawski
1:1
Start Pruszcz
BKS Bydgoszcz
1:0
Cuiavia Inowrocław
Legia Chełmża
1:1
Włocłavia Włocławek
Lider Włocławek
2:0
Chemik Moderator Bydgoszcz
Unia Gniewkowo
1:1
Sparta Brodnica
Kujawiak Kowal
2:0
KS Brzoza
Sportis Łochowo
4:0
Chełminianka Chełmno
Pogoń Mogilno
2:3
Kujawianka Izbica Kujawska
Zawisza Bydgoszcz
5:0
Lech Rypin
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Sportis Łochowo
KS Brzoza
1:9
Lider Włocławek
Chemik Moderator Bydgoszcz
3:0
Orlęta Aleksandrów Kujawski
Lech Rypin
3:1
Kujawiak Kowal
Cuiavia Inowrocław
2:3
Unia Gniewkowo
Kujawianka Izbica Kujawska
1:4
BKS Bydgoszcz
Chełminianka Chełmno
0:4
Zawisza Bydgoszcz
Sparta Brodnica
1:3
Wda Świecie
Włocłavia Włocławek
4:0
Start Pruszcz
Legia Chełmża
1:2
Pogoń Mogilno
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Zawisza Bydgoszcz
Pauza
Kujawiak Kowal
2:2
Chełminianka Chełmno
BKS Bydgoszcz
5:0
Legia Chełmża
Orlęta Aleksandrów Kujawski
2:3
KS Brzoza
Sportis Łochowo
3:2
Sparta Brodnica
Unia Gniewkowo
1:1
Kujawianka Izbica Kujawska
Wda Świecie
5:2
Cuiavia Inowrocław
Start Pruszcz
1:2
Chemik Moderator Bydgoszcz
Pogoń Mogilno
3:1
Włocłavia Włocławek
Lider Włocławek
2:1
Lech Rypin
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Kujawiak Kowal
Legia Chełmża
1:3
Unia Gniewkowo
Kujawianka Izbica Kujawska
1:0
Wda Świecie
KS Brzoza
1:3
Start Pruszcz
Lech Rypin
3:1
Orlęta Aleksandrów Kujawski
Sparta Brodnica
1:4
Zawisza Bydgoszcz
Pogoń Mogilno
0:3
BKS Bydgoszcz
Chełminianka Chełmno
0:4
Lider Włocławek
Włocłavia Włocławek
2:1
Chemik Moderator Bydgoszcz
Cuiavia Inowrocław
0:3
Sportis Łochowo
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Lider Włocławek
Pauza
Unia Gniewkowo
1:3
Pogoń Mogilno
BKS Bydgoszcz
0:3
Włocłavia Włocławek
Orlęta Aleksandrów Kujawski
0:4
Chełminianka Chełmno
Wda Świecie
1:2
Legia Chełmża
Sportis Łochowo
1:1
Kujawianka Izbica Kujawska
Chemik Moderator Bydgoszcz
3:1
KS Brzoza
Start Pruszcz
2:0
Lech Rypin
Zawisza Bydgoszcz
3:1
Cuiavia Inowrocław
Kujawiak Kowal
0:1
Sparta Brodnica
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Orlęta Aleksandrów Kujawski
Pauza
BKS Bydgoszcz
4:3
Unia Gniewkowo
Lech Rypin
1:1
Chemik Moderator Bydgoszcz
Kujawianka Izbica Kujawska
1:1
Zawisza Bydgoszcz
Włocłavia Włocławek
9:1
KS Brzoza
Pogoń Mogilno
5:2
Wda Świecie
Chełminianka Chełmno
5:1
Start Pruszcz
Sparta Brodnica
0:0
Lider Włocławek
Cuiavia Inowrocław
1:1
Kujawiak Kowal
Legia Chełmża
1:0
Sportis Łochowo
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Start Pruszcz
Pauza
Kujawiak Kowal
2:3
Kujawianka Izbica Kujawska
KS Brzoza
2:4
Lech Rypin
Sportis Łochowo
3:0
Pogoń Mogilno
Lider Włocławek
10:1
Cuiavia Inowrocław
Wda Świecie
2:0
BKS Bydgoszcz
Orlęta Aleksandrów Kujawski
3:0
Sparta Brodnica
Unia Gniewkowo
0:8
Włocłavia Włocławek
Chemik Moderator Bydgoszcz
1:2
Chełminianka Chełmno
Zawisza Bydgoszcz
3:2
Legia Chełmża
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Chemik Moderator Bydgoszcz
Pauza
BKS Bydgoszcz
1:1
Sportis Łochowo
Kujawianka Izbica Kujawska
3:1
Lider Włocławek
Legia Chełmża
0:0
Kujawiak Kowal
Unia Gniewkowo
4:1
Wda Świecie
Cuiavia Inowrocław
3:2
Orlęta Aleksandrów Kujawski
Sparta Brodnica
1:0
Start Pruszcz
Pogoń Mogilno
2:0
Zawisza Bydgoszcz
Chełminianka Chełmno
3:2
KS Brzoza
Włocłavia Włocławek
1:2
Lech Rypin
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Brzoza
Pauza
Lider Włocławek
3:1
Legia Chełmża
Chemik Moderator Bydgoszcz
2:1
Sparta Brodnica
Orlęta Aleksandrów Kujawski
0:4
Kujawianka Izbica Kujawska
Start Pruszcz
1:2
Cuiavia Inowrocław
Sportis Łochowo
3:1
Unia Gniewkowo
Lech Rypin
2:1
Chełminianka Chełmno
Wda Świecie
1:6
Włocłavia Włocławek
Zawisza Bydgoszcz
4:1
BKS Bydgoszcz
Kujawiak Kowal
1:2
Pogoń Mogilno
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Lech Rypin
Pauza
Włocłavia Włocławek
3:0
Chełminianka Chełmno
Unia Gniewkowo
2:7
Zawisza Bydgoszcz
BKS Bydgoszcz
1:1
Kujawiak Kowal
Wda Świecie
2:3
Sportis Łochowo
Kujawianka Izbica Kujawska
3:1
Start Pruszcz
Sparta Brodnica
4:1
KS Brzoza
Legia Chełmża
1:2
Orlęta Aleksandrów Kujawski
Cuiavia Inowrocław
0:1
Chemik Moderator Bydgoszcz
Pogoń Mogilno
3:4
Lider Włocławek
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Chełminianka Chełmno
Pauza
Sportis Łochowo
0:2
Włocłavia Włocławek
KS Brzoza
0:1
Cuiavia Inowrocław
Start Pruszcz
- : -
Legia Chełmża
Lider Włocławek
- : -
BKS Bydgoszcz
Lech Rypin
- : -
Sparta Brodnica
Chemik Moderator Bydgoszcz
3:3
Kujawianka Izbica Kujawska
Zawisza Bydgoszcz
3:1
Wda Świecie
Orlęta Aleksandrów Kujawski
- : -
Pogoń Mogilno
Kujawiak Kowal
- : -
Unia Gniewkowo
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Włocłavia Włocławek
Pauza
Sparta Brodnica
- : -
Chełminianka Chełmno
Sportis Łochowo
- : -
Zawisza Bydgoszcz
Kujawianka Izbica Kujawska
- : -
KS Brzoza
BKS Bydgoszcz
- : -
Orlęta Aleksandrów Kujawski
Pogoń Mogilno
- : -
Start Pruszcz
Wda Świecie
- : -
Kujawiak Kowal
Cuiavia Inowrocław
- : -
Lech Rypin
Unia Gniewkowo
- : -
Lider Włocławek
Legia Chełmża
- : -
Chemik Moderator Bydgoszcz
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Chełminianka Chełmno
- : -
Cuiavia Inowrocław
Orlęta Aleksandrów Kujawski
- : -
Unia Gniewkowo
KS Brzoza
- : -
Legia Chełmża
Lider Włocławek
- : -
Wda Świecie
Chemik Moderator Bydgoszcz
- : -
Pogoń Mogilno
Lech Rypin
- : -
Kujawianka Izbica Kujawska
Start Pruszcz
- : -
BKS Bydgoszcz
Zawisza Bydgoszcz
- : -
Włocłavia Włocławek
Kujawiak Kowal
- : -
Sportis Łochowo
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Cuiavia Inowrocław
Pauza
Sportis Łochowo
- : -
Lider Włocławek
Kujawianka Izbica Kujawska
- : -
Chełminianka Chełmno
BKS Bydgoszcz
- : -
Chemik Moderator Bydgoszcz
Pogoń Mogilno
- : -
KS Brzoza
Legia Chełmża
- : -
Lech Rypin
Unia Gniewkowo
- : -
Start Pruszcz
Wda Świecie
- : -
Orlęta Aleksandrów Kujawski
Włocłavia Włocławek
- : -
Sparta Brodnica
Zawisza Bydgoszcz
- : -
Kujawiak Kowal
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Kujawianka Izbica Kujawska
Pauza
KS Brzoza
- : -
BKS Bydgoszcz
Lider Włocławek
- : -
Zawisza Bydgoszcz
Chemik Moderator Bydgoszcz
- : -
Unia Gniewkowo
Sparta Brodnica
- : -
Cuiavia Inowrocław
Orlęta Aleksandrów Kujawski
- : -
Sportis Łochowo
Chełminianka Chełmno
- : -
Legia Chełmża
Lech Rypin
- : -
Pogoń Mogilno
Kujawiak Kowal
- : -
Włocłavia Włocławek
Start Pruszcz
- : -
Wda Świecie
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Zawisza Bydgoszcz
- : -
Orlęta Aleksandrów Kujawski
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości