zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Sadownik Waganiec
Pauza
Włocłavia Włocławek
0:4
Dwunastka Włocławek
Kujawiak II Kowal
2:7
MGKS II Lubraniec
Skrwa II Skrwilno
5:3
GKS Baruchowo
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Skrwa II Skrwilno
Pauza
MGKS II Lubraniec
2:1
Dwunastka Włocławek
GKS Baruchowo
3:1
Włocłavia Włocławek
Kujawiak II Kowal
0:6
Sadownik Waganiec
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Włocłavia Włocławek
Pauza
Dwunastka Włocławek
2:3
GKS Baruchowo
Skrwa II Skrwilno
6:1
Kujawiak II Kowal
Sadownik Waganiec
0:0
MGKS II Lubraniec
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
MGKS II Lubraniec
3:5
GKS Baruchowo
Sadownik Waganiec
3:4
Skrwa II Skrwilno
Kujawiak II Kowal
1:1
Włocłavia Włocławek
Dwunastka Włocławek
3:2
Włocłavia Włocławek
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Baruchowo
Pauza
Skrwa II Skrwilno
3:8
MGKS II Lubraniec
Włocłavia Włocławek
1:3
Sadownik Waganiec
Dwunastka Włocławek
6:1
Kujawiak II Kowal
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
MGKS II Lubraniec
Kujawiak II Kowal
0:6
GKS Baruchowo
Skrwa II Skrwilno
4:1
Włocłavia Włocławek
Sadownik Waganiec
0:3
Dwunastka Włocławek
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Kujawiak II Kowal
GKS Baruchowo
4:1
Sadownik Waganiec
Włocłavia Włocławek
2:6
MGKS II Lubraniec
Dwunastka Włocławek
10:6
Skrwa II Skrwilno
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Sadownik Waganiec
MGKS II Lubraniec
10:0
Kujawiak II Kowal
Dwunastka Włocławek
3:2
Włocłavia Włocławek
GKS Baruchowo
- : -
Skrwa II Skrwilno
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Skrwa II Skrwilno
Sadownik Waganiec
10:1
Kujawiak II Kowal
Włocłavia Włocławek
1:6
GKS Baruchowo
Dwunastka Włocławek
5:0
MGKS II Lubraniec
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Włocłavia Włocławek
Kujawiak II Kowal
0:13
Skrwa II Skrwilno
GKS Baruchowo
0:2
Dwunastka Włocławek
MGKS II Lubraniec
2:2
Sadownik Waganiec
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Dwunastka Włocławek
Pauza
GKS Baruchowo
2:4
MGKS II Lubraniec
Włocłavia Włocławek
6:1
Kujawiak II Kowal
Skrwa II Skrwilno
0:3
Sadownik Waganiec
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Baruchowo
Pauza
Kujawiak II Kowal
0:10
Dwunastka Włocławek
Sadownik Waganiec
7:0
Włocłavia Włocławek
MGKS II Lubraniec
1:5
Skrwa II Skrwilno
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
MGKS II Lubraniec
Pauza
GKS Baruchowo
8:2
Kujawiak II Kowal
Włocłavia Włocławek
1:12
Skrwa II Skrwilno
Dwunastka Włocławek
0:0
Sadownik Waganiec
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Włocłavia Włocławek
Pauza
Kujawiak II Kowal
- : -
MGKS II Lubraniec
GKS Baruchowo
1:0
Sadownik Waganiec
Skrwa II Skrwilno
4:2
Dwunastka Włocławek
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości