Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS SMS Włocławek
3:0
Wda Świecie
Sparta Brodnica
0:2
Elana Toruń
BKS Bydgoszcz
1:5
Olimpia Grudziądz
Chemik Moderator Bydgoszcz
3:2
Włókniarz Toruń
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpia Grudziądz
1:1
Wda Świecie
Włókniarz Toruń
0:2
Sparta Brodnica
Elana Toruń
1:0
UKS SMS Włocławek
BKS Bydgoszcz
0:6
Chemik Moderator Bydgoszcz
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Chemik Moderator Bydgoszcz
2:0
Olimpia Grudziądz
UKS SMS Włocławek
8:0
Włókniarz Toruń
Wda Świecie
1:0
Elana Toruń
Sparta Brodnica
7:0
BKS Bydgoszcz
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpia Grudziądz
0:0
Elana Toruń
Chemik Moderator Bydgoszcz
2:0
Sparta Brodnica
BKS Bydgoszcz
0:3
UKS SMS Włocławek
Włókniarz Toruń
0:4
Wda Świecie
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS SMS Włocławek
1:4
Chemik Moderator Bydgoszcz
Wda Świecie
6:2
BKS Bydgoszcz
Sparta Brodnica
1:2
Olimpia Grudziądz
Elana Toruń
2:0
Włókniarz Toruń
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Chemik Moderator Bydgoszcz
0:1
Wda Świecie
Olimpia Grudziądz
1:1
Włókniarz Toruń
BKS Bydgoszcz
0:7
Elana Toruń
Sparta Brodnica
2:1
UKS SMS Włocławek
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Wda Świecie
3:1
Sparta Brodnica
Włókniarz Toruń
0:2
BKS Bydgoszcz
Elana Toruń
0:0
Chemik Moderator Bydgoszcz
UKS SMS Włocławek
3:0
Olimpia Grudziądz
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Włókniarz Toruń
2:7
Chemik Moderator Bydgoszcz
Wda Świecie
1:2
UKS SMS Włocławek
Olimpia Grudziądz
1:0
BKS Bydgoszcz
Elana Toruń
6:0
Sparta Brodnica
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS SMS Włocławek
0:3
Elana Toruń
Wda Świecie
1:0
Olimpia Grudziądz
Sparta Brodnica
4:1
Włókniarz Toruń
Chemik Moderator Bydgoszcz
5:1
BKS Bydgoszcz
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpia Grudziądz
3:2
Chemik Moderator Bydgoszcz
BKS Bydgoszcz
1:4
Sparta Brodnica
Włókniarz Toruń
1:5
UKS SMS Włocławek
Elana Toruń
0:0
Wda Świecie
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Wda Świecie
1:0
Włókniarz Toruń
UKS SMS Włocławek
14:1
BKS Bydgoszcz
Elana Toruń
2:0
Olimpia Grudziądz
Sparta Brodnica
1:1
Chemik Moderator Bydgoszcz
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpia Grudziądz
1:0
Sparta Brodnica
BKS Bydgoszcz
2:4
Wda Świecie
Włókniarz Toruń
1:2
Elana Toruń
Chemik Moderator Bydgoszcz
0:2
UKS SMS Włocławek
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS SMS Włocławek
3:3
Sparta Brodnica
BKS Bydgoszcz
0:9
Elana Toruń
Wda Świecie
2:1
Chemik Moderator Bydgoszcz
Włókniarz Toruń
2:5
Olimpia Grudziądz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości