zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Lech Rypin
3:3
Elana Toruń
Notecianka Pakość
0:3*
Cuiavia Inowrocław
Olimpia Grudziądz
6:0
KS Pomorzanin Toruń
KP Polonia Bydgoszcz
3:0
Chemik II Moderator Bydgoszcz
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Pomorzanin Toruń
0:2
Notecianka Pakość
Cuiavia Inowrocław
0:0
KP Polonia Bydgoszcz
Lech Rypin
1:4
Olimpia Grudziądz
Elana Toruń
4:3
Chemik II Moderator Bydgoszcz
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpia Grudziądz
2:1
Elana Toruń
Chemik II Moderator Bydgoszcz
3:0
Cuiavia Inowrocław
Notecianka Pakość
2:2
Lech Rypin
KP Polonia Bydgoszcz
2:1
KS Pomorzanin Toruń
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Pomorzanin Toruń
1:4
Chemik II Moderator Bydgoszcz
Elana Toruń
7:0
Cuiavia Inowrocław
Olimpia Grudziądz
4:2
Notecianka Pakość
Lech Rypin
3:1
KP Polonia Bydgoszcz
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Cuiavia Inowrocław
4:1
KS Pomorzanin Toruń
Notecianka Pakość
1:3
Elana Toruń
KP Polonia Bydgoszcz
0:2
Olimpia Grudziądz
Chemik II Moderator Bydgoszcz
4:1
Lech Rypin
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpia Grudziądz
0:0
Chemik II Moderator Bydgoszcz
Elana Toruń
6:0
KS Pomorzanin Toruń
Lech Rypin
3:2
Cuiavia Inowrocław
Notecianka Pakość
0:4
KP Polonia Bydgoszcz
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Pomorzanin Toruń
3:1
Lech Rypin
Chemik II Moderator Bydgoszcz
2:0
Notecianka Pakość
KP Polonia Bydgoszcz
0:4
Elana Toruń
Cuiavia Inowrocław
1:7
Olimpia Grudziądz
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Pomorzanin Toruń
0:4
Olimpia Grudziądz
Elana Toruń
2:2
Lech Rypin
Chemik II Moderator Bydgoszcz
1:1
KP Polonia Bydgoszcz
Cuiavia Inowrocław
4:2
Notecianka Pakość
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpia Grudziądz
5:0
Lech Rypin
Notecianka Pakość
2:2
KS Pomorzanin Toruń
Chemik II Moderator Bydgoszcz
0:1
Elana Toruń
KP Polonia Bydgoszcz
3:3
Cuiavia Inowrocław
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Pomorzanin Toruń
8:3
KP Polonia Bydgoszcz
Lech Rypin
3:0
Notecianka Pakość
Elana Toruń
0:1
Olimpia Grudziądz
Cuiavia Inowrocław
0:2
Chemik II Moderator Bydgoszcz
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Chemik II Moderator Bydgoszcz
10:0
KS Pomorzanin Toruń
Notecianka Pakość
0:4
Olimpia Grudziądz
Cuiavia Inowrocław
2:2
Elana Toruń
KP Polonia Bydgoszcz
1:1
Lech Rypin
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Pomorzanin Toruń
1:2
Cuiavia Inowrocław
Olimpia Grudziądz
3:2
KP Polonia Bydgoszcz
Lech Rypin
3:3
Chemik II Moderator Bydgoszcz
Elana Toruń
4:1
Notecianka Pakość
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Pomorzanin Toruń
1:5
Elana Toruń
Chemik II Moderator Bydgoszcz
3:1
Olimpia Grudziądz
Cuiavia Inowrocław
0:0
Lech Rypin
KP Polonia Bydgoszcz
1:0
Notecianka Pakość
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpia Grudziądz
4:1
Cuiavia Inowrocław
Lech Rypin
3:1
KS Pomorzanin Toruń
Elana Toruń
4:0
KP Polonia Bydgoszcz
Notecianka Pakość
0:3
Chemik II Moderator Bydgoszcz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości