zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Start Radziejów
0:0
ASPN Viking Aleksandrów Kujawski
LTP Lubanie
1:16
MGKS Lubraniec
Orzeł Służewo
10:0
Kujawianka Izbica Kujawska
Piast Bądkowo
0:6
MLKS Zjednoczeni Piotrków Kujawski
Zdrój OSIR Ciechocinek
0:11
Jedynka Aleksandrów Kujawski
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Jedynka Aleksandrów Kujawski
5:0
LTP Lubanie
Piast Bądkowo
0:13
Orzeł Służewo
Kujawianka Izbica Kujawska
0:1
Start Radziejów
MLKS Zjednoczeni Piotrków Kujawski
0:1
MGKS Lubraniec
ASPN Viking Aleksandrów Kujawski
0:2
Zdrój OSIR Ciechocinek
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Start Radziejów
3:0
Piast Bądkowo
LTP Lubanie
3:1
ASPN Viking Aleksandrów Kujawski
Orzeł Służewo
6:3
MLKS Zjednoczeni Piotrków Kujawski
MGKS Lubraniec
0:2
Jedynka Aleksandrów Kujawski
Zdrój OSIR Ciechocinek
3:4
Kujawianka Izbica Kujawska
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Służewo
9:0
Start Radziejów
Piast Bądkowo
4:2
Zdrój OSIR Ciechocinek
Kujawianka Izbica Kujawska
0:1
LTP Lubanie
MLKS Zjednoczeni Piotrków Kujawski
0:4
Jedynka Aleksandrów Kujawski
ASPN Viking Aleksandrów Kujawski
0:6
MGKS Lubraniec
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Jedynka Aleksandrów Kujawski
9:0
ASPN Viking Aleksandrów Kujawski
Start Radziejów
2:0
MLKS Zjednoczeni Piotrków Kujawski
LTP Lubanie
0:0
Piast Bądkowo
MGKS Lubraniec
7:0
Kujawianka Izbica Kujawska
Zdrój OSIR Ciechocinek
1:13
Orzeł Służewo
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Start Radziejów
2:5
Zdrój OSIR Ciechocinek
Orzeł Służewo
10:0
LTP Lubanie
Piast Bądkowo
0:5
MGKS Lubraniec
Kujawianka Izbica Kujawska
0:4
Jedynka Aleksandrów Kujawski
MLKS Zjednoczeni Piotrków Kujawski
6:0
ASPN Viking Aleksandrów Kujawski
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Jedynka Aleksandrów Kujawski
4:0
Piast Bądkowo
LTP Lubanie
0:1
Start Radziejów
MGKS Lubraniec
2:6
Orzeł Służewo
Zdrój OSIR Ciechocinek
2:0
MLKS Zjednoczeni Piotrków Kujawski
ASPN Viking Aleksandrów Kujawski
- : -
Kujawianka Izbica Kujawska
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Start Radziejów
0:7
MGKS Lubraniec
Orzeł Służewo
1:0
Jedynka Aleksandrów Kujawski
Piast Bądkowo
1:2
ASPN Viking Aleksandrów Kujawski
Zdrój OSIR Ciechocinek
4:0
LTP Lubanie
MLKS Zjednoczeni Piotrków Kujawski
6:0
Kujawianka Izbica Kujawska
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Jedynka Aleksandrów Kujawski
3:0
Start Radziejów
LTP Lubanie
0:5
MLKS Zjednoczeni Piotrków Kujawski
MGKS Lubraniec
1:3
Zdrój OSIR Ciechocinek
Kujawianka Izbica Kujawska
0:1
Piast Bądkowo
ASPN Viking Aleksandrów Kujawski
0:9
Orzeł Służewo
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Jedynka Aleksandrów Kujawski
7:0
Zdrój OSIR Ciechocinek
MGKS Lubraniec
8:0
LTP Lubanie
Kujawianka Izbica Kujawska
0:8
Orzeł Służewo
MLKS Zjednoczeni Piotrków Kujawski
2:0
Piast Bądkowo
ASPN Viking Aleksandrów Kujawski
4:1
Start Radziejów
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Start Radziejów
1:0
Kujawianka Izbica Kujawska
LTP Lubanie
0:16
Jedynka Aleksandrów Kujawski
Orzeł Służewo
10:0
Piast Bądkowo
Zdrój OSIR Ciechocinek
3:0
ASPN Viking Aleksandrów Kujawski
MLKS Zjednoczeni Piotrków Kujawski
2:1
MGKS Lubraniec
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Jedynka Aleksandrów Kujawski
1:1
MGKS Lubraniec
Piast Bądkowo
1:2
Start Radziejów
Kujawianka Izbica Kujawska
0:3
Zdrój OSIR Ciechocinek
MLKS Zjednoczeni Piotrków Kujawski
0:5
Orzeł Służewo
ASPN Viking Aleksandrów Kujawski
2:0
LTP Lubanie
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Jedynka Aleksandrów Kujawski
3:1
MLKS Zjednoczeni Piotrków Kujawski
Start Radziejów
0:10
Orzeł Służewo
LTP Lubanie
1:1
Kujawianka Izbica Kujawska
MGKS Lubraniec
4:0
ASPN Viking Aleksandrów Kujawski
Zdrój OSIR Ciechocinek
1:0
Piast Bądkowo
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Służewo
6:1
Zdrój OSIR Ciechocinek
Piast Bądkowo
1:3
LTP Lubanie
Kujawianka Izbica Kujawska
0:4
MGKS Lubraniec
MLKS Zjednoczeni Piotrków Kujawski
3:2
Start Radziejów
ASPN Viking Aleksandrów Kujawski
0:3
Jedynka Aleksandrów Kujawski
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Jedynka Aleksandrów Kujawski
7:0
Kujawianka Izbica Kujawska
LTP Lubanie
1:7
Orzeł Służewo
MGKS Lubraniec
7:0
Piast Bądkowo
Zdrój OSIR Ciechocinek
4:1
Start Radziejów
ASPN Viking Aleksandrów Kujawski
2:6
MLKS Zjednoczeni Piotrków Kujawski
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Start Radziejów
4:3
LTP Lubanie
Orzeł Służewo
8:1
MGKS Lubraniec
Piast Bądkowo
1:1
Jedynka Aleksandrów Kujawski
Kujawianka Izbica Kujawska
1:2
ASPN Viking Aleksandrów Kujawski
MLKS Zjednoczeni Piotrków Kujawski
0:0
Zdrój OSIR Ciechocinek
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Jedynka Aleksandrów Kujawski
0:4
Orzeł Służewo
Kujawianka Izbica Kujawska
0:6
MLKS Zjednoczeni Piotrków Kujawski
ASPN Viking Aleksandrów Kujawski
0:4
Piast Bądkowo
MGKS Lubraniec
11:0
Start Radziejów
Zdrój OSIR Ciechocinek
6:0
LTP Lubanie
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Jedynka Aleksandrów Kujawski
4:0
Start Radziejów
LTP Lubanie
0:3
MLKS Zjednoczeni Piotrków Kujawski
MGKS Lubraniec
1:0
Zdrój OSIR Ciechocinek
Piast Bądkowo
3:1
Kujawianka Izbica Kujawska
ASPN Viking Aleksandrów Kujawski
1:8
Orzeł Służewo
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości