zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Służewo
10:0
Kujawianka Izbica Kujawska
Zdrój Ciechocinek
0:11
Jedynka Aleksandrów Kujawski
ASPN Viking Aleksandrów Kujawski
0:0
Start Radziejów
MGKS Lubraniec
16:1
LTP Lubanie
Piast Bądkowo
0:0
MLKS Zjednoczeni Piotrków Kujawski
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Służewo
13:0
Piast Bądkowo
ASPN Viking Aleksandrów Kujawski
0:2
Zdrój Ciechocinek
Jedynka Aleksandrów Kujawski
5:0
LTP Lubanie
MGKS Lubraniec
1:0
MLKS Zjednoczeni Piotrków Kujawski
Start Radziejów
1:0
Kujawianka Izbica Kujawska
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Służewo
6:3
MLKS Zjednoczeni Piotrków Kujawski
Zdrój Ciechocinek
3:4
Kujawianka Izbica Kujawska
ASPN Viking Aleksandrów Kujawski
1:3
LTP Lubanie
Jedynka Aleksandrów Kujawski
2:0
MGKS Lubraniec
Start Radziejów
3:0
Piast Bądkowo
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Służewo
9:0
Start Radziejów
Zdrój Ciechocinek
2:4
Piast Bądkowo
ASPN Viking Aleksandrów Kujawski
0:6
MGKS Lubraniec
Jedynka Aleksandrów Kujawski
4:0
MLKS Zjednoczeni Piotrków Kujawski
LTP Lubanie
1:0
Kujawianka Izbica Kujawska
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Służewo
13:1
Zdrój Ciechocinek
Jedynka Aleksandrów Kujawski
9:0
ASPN Viking Aleksandrów Kujawski
MGKS Lubraniec
7:0
Kujawianka Izbica Kujawska
MLKS Zjednoczeni Piotrków Kujawski
0:2
Start Radziejów
LTP Lubanie
0:0
Piast Bądkowo
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Służewo
10:0
LTP Lubanie
Zdrój Ciechocinek
5:2
Start Radziejów
Jedynka Aleksandrów Kujawski
4:0
Kujawianka Izbica Kujawska
MGKS Lubraniec
5:0
Piast Bądkowo
MLKS Zjednoczeni Piotrków Kujawski
6:0
ASPN Viking Aleksandrów Kujawski
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Służewo
6:2
MGKS Lubraniec
ASPN Viking Aleksandrów Kujawski
- : -
Kujawianka Izbica Kujawska
Jedynka Aleksandrów Kujawski
4:0
Piast Bądkowo
MLKS Zjednoczeni Piotrków Kujawski
0:2
Zdrój Ciechocinek
LTP Lubanie
0:1
Start Radziejów
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
ASPN Viking Aleksandrów Kujawski
2:1
Piast Bądkowo
Jedynka Aleksandrów Kujawski
0:1
Orzeł Służewo
Start Radziejów
0:7
MGKS Lubraniec
MLKS Zjednoczeni Piotrków Kujawski
6:0
Kujawianka Izbica Kujawska
LTP Lubanie
0:4
Zdrój Ciechocinek
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Służewo
9:0
ASPN Viking Aleksandrów Kujawski
Jedynka Aleksandrów Kujawski
3:0
Start Radziejów
MGKS Lubraniec
1:3
Zdrój Ciechocinek
LTP Lubanie
0:5
MLKS Zjednoczeni Piotrków Kujawski
Kujawianka Izbica Kujawska
0:1
Piast Bądkowo
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
ASPN Viking Aleksandrów Kujawski
4:1
Start Radziejów
Jedynka Aleksandrów Kujawski
7:0
Zdrój Ciechocinek
MGKS Lubraniec
8:0
LTP Lubanie
MLKS Zjednoczeni Piotrków Kujawski
2:0
Piast Bądkowo
Kujawianka Izbica Kujawska
0:8
Orzeł Służewo
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Jedynka Aleksandrów Kujawski
1:1
MGKS Lubraniec
Piast Bądkowo
1:2
Start Radziejów
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości