zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Baruchowo
4:1
Victoria Smólnik
Sadownik Waganiec
0:3
Dwunastka Włocławek
Kujawiak Kowal
11:1
Lubienianka Lubień Kujawski
Zgoda Chodecz
0:0
Włocłavia Włocławek
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Sadownik Waganiec
3:0
GKS Baruchowo
Dwunastka Włocławek
5:0
Lubienianka Lubień Kujawski
Włocłavia Włocławek
1:11
Kujawiak Kowal
Victoria Smólnik
1:2
Lech Dobre
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Baruchowo
0:2
Dwunastka Włocławek
Zgoda Chodecz
1:0
Victoria Smólnik
Lech Dobre
0:3
Sadownik Waganiec
Lubienianka Lubień Kujawski
2:8
Włocłavia Włocławek
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Baruchowo
5:3
Lech Dobre
Victoria Smólnik
0:8
Kujawiak Kowal
Sadownik Waganiec
3:2
Zgoda Chodecz
Dwunastka Włocławek
3:1
Włocłavia Włocławek
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Zgoda Chodecz
2:2
GKS Baruchowo
Lech Dobre
2:4
Dwunastka Włocławek
Kujawiak Kowal
5:2
Sadownik Waganiec
Lubienianka Lubień Kujawski
2:1
Victoria Smólnik
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria Smólnik
0:13
Włocłavia Włocławek
GKS Baruchowo
1:3
Kujawiak Kowal
Sadownik Waganiec
9:3
Lubienianka Lubień Kujawski
Lech Dobre
0:4
Zgoda Chodecz
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Włocłavia Włocławek
0:8
Sadownik Waganiec
Zgoda Chodecz
0:1
Dwunastka Włocławek
Kujawiak Kowal
13:2
Lech Dobre
Lubienianka Lubień Kujawski
0:1
GKS Baruchowo
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Baruchowo
1:2
Włocłavia Włocławek
Zgoda Chodecz
1:5
Kujawiak Kowal
Lech Dobre
4:2
Lubienianka Lubień Kujawski
Dwunastka Włocławek
1:0
Victoria Smólnik
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Lubienianka Lubień Kujawski
1:3
Zgoda Chodecz
Victoria Smólnik
0:11
Sadownik Waganiec
Kujawiak Kowal
1:1
Dwunastka Włocławek
Włocłavia Włocławek
2:0
Lech Dobre
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Lubienianka Lubień Kujawski
1:0
Kujawiak Kowal
Victoria Smólnik
2:5
GKS Baruchowo
Dwunastka Włocławek
1:1
Sadownik Waganiec
Włocłavia Włocławek
3:2
Zgoda Chodecz
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Lech Dobre
3:1
Victoria Smólnik
GKS Baruchowo
0:9
Sadownik Waganiec
Kujawiak Kowal
5:1
Włocłavia Włocławek
Lubienianka Lubień Kujawski
0:2
Dwunastka Włocławek
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Sadownik Waganiec
12:1
Lech Dobre
Victoria Smólnik
0:6
Zgoda Chodecz
Włocłavia Włocławek
6:0
Lubienianka Lubień Kujawski
Dwunastka Włocławek
6:0
GKS Baruchowo
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Lech Dobre
2:4
GKS Baruchowo
Kujawiak Kowal
6:1
Victoria Smólnik
Zgoda Chodecz
2:4
Sadownik Waganiec
Włocłavia Włocławek
6:2
Dwunastka Włocławek
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Sadownik Waganiec
2:1
Kujawiak Kowal
Dwunastka Włocławek
10:0
Lech Dobre
GKS Baruchowo
0:0
Zgoda Chodecz
Victoria Smólnik
1:4
Lubienianka Lubień Kujawski
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Lubienianka Lubień Kujawski
1:6
Sadownik Waganiec
Kujawiak Kowal
6:0
GKS Baruchowo
Zgoda Chodecz
1:0
Lech Dobre
Włocłavia Włocławek
7:0
Victoria Smólnik
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Sadownik Waganiec
3:0
Włocłavia Włocławek
Lech Dobre
3:4
Kujawiak Kowal
Dwunastka Włocławek
5:0
Zgoda Chodecz
GKS Baruchowo
2:1
Lubienianka Lubień Kujawski
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Lubienianka Lubień Kujawski
0:5
Lech Dobre
Kujawiak Kowal
7:4
Zgoda Chodecz
Victoria Smólnik
1:1
Dwunastka Włocławek
Włocłavia Włocławek
9:0
GKS Baruchowo
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Sadownik Waganiec
10:1
Victoria Smólnik
Lech Dobre
3:1
Włocłavia Włocławek
Dwunastka Włocławek
2:4
Kujawiak Kowal
Zgoda Chodecz
3:0
Lubienianka Lubień Kujawski
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości