Wojciech Ernest w koronie króla strzelców!

Wojciech Ernest w koronie króla strzelców!

Wojciech Ernest w ostatnim spotkaniu w sezonie z Cuiavią Inowrocław strzelił dwie bramki i przypieczętował tym samym swoje zwycięstwo w klasyfikacji strzelców IV ligi kujawsko-pomorskiej.

Ernest przez cały sezon zdobył dwadzieścia trzy gole na IV-ligowym froncie. Jeszcze miesiąc temu wyglądało na to, że 31-latek nie znajdzie się na szczycie zestawienia snajperów, lecz jego forma w ostatnich siedmiu spotkaniach była rewelacyjna. Były gracz Wdy Świecie zaliczył w nich aż jedenaście trafień i prześcignął swoich rywali w walce o koronę króla strzelców. „Erni” w niedawno zakończonych rozgrywkach trzykrotnie mógł cieszyć się z hat-tricka, a było w to w jesiennych starciach z Promieniem Kowalewo Pomorskie i Cuiavią Inowrocław oraz w niedawnym pojedynku z Sadownikiem Waganiec.

Wojtek Ernest nieprzerwanie występuje w Chełminiance Chełmno od wiosny 2011 roku i od tamtego czasu strzelił dla chełmnian osiemdziesiąt jeden bramek w lidze. Wcześniej ten napastnik był zawodnikiem KS-u w sezonie 2006/2007. W generalnej klasyfikacji strzelców nasz gracz wyprzedził m.in. Mateusza Nawrockiego z Pogoni Mogilno, Sebastiana Packa z Unii Solec Kujawski czy Roberta Kawałka z Chemika Bydgoszcz.

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości