Wojciech Ernest blisko korony króla strzelców

Wojciech Ernest blisko korony króla strzelców

Napastnik Chełminianki Chełmno – Wojciech Ernest – jest bliski zwycięstwa w klasyfikacji strzelców. Były piłkarz Wdy Świecie ma na swoim koncie dwadzieścia jeden ligowych bramek.

31-latek w ostatnich spotkaniach popisuje się świetną dyspozycją. W minionych sześciu meczach przeciwko kolejno: Pogoni Mogilno, Promieniowi Kowalewo Pomorskie, Łokietkowi Brześć Kujawski, Noteciance Pakość, Orlętom Aleksandrów Kujawski i Sadownikowi Waganiec, zdobył łącznie aż dziewięć goli. Dobrą formę chełmińskiego snajpera docenili czytelnicy „Gazety Pomorskiej”, przyznając mu swoimi głosami tytuł „Najpopularniejszego strzelca IV ligi”.

Kto, oprócz Ernesta, znajduje się w czołówce klasyfikacji strzelców? Po piętach naszemu napastnikowi depczą m.in. Robert Kawałek z Chemika Bydgoszcz, Sebastian Pacek z Unii Solec Kujawski, Michał Kruszczyński z Cuiavii Inowrocław, Mateusz Nawrocki z Pogoni Mogilno i Grzegorz Bała z Naprzodu Jabłonowo Pomorskie. Trzymajmy kciuki za to, aby po najbliższym weekendzie, to Wojciech Ernest mógł cieszyć się z korony króla strzelców.

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości