Ten mecz musimy wygrać

Sobota jest kolejnym dniem meczowym dla Chełminianki Chełmno. Seniorzy chełmińskiego klubu udają się do Włocławka na spotkanie z miejscową Włocłavią.

Jaki mają cel na najbliższą rywalizację piłkarze Rafała Baranowskiego? Zdobycie kompletu punktów na terenie outsidera rozgrywek! Włocławianie na 21 meczów zwyciężyli tylko raz – na wyjeździe Promień Kowalewo Pomorskie, kolejnego „pewniaka” do spadku. Włocłavia ostatni raz wygrała u siebie 18 kwietnia 2015 roku, gdy pokonała na swoim stadionie 1:0… Chełminiankę Chełmno. Warto ostrzec piłkarzy z „miasta zakochanych” – wtedy też trzy „oczka” miały być tylko formalnością.

Historia meczów ligowych Chełminianki Chełmno z Włocłavią Włocławek:

27.08.2011 r. - IV liga (d) 1:2 bramka: Gross

07.04.2012 r. - IV liga (w) 1:4 bramka: Kaczkowski

10.09.2014 r. - III liga (d) 4:1 bramki: Kaczkowski 2, Grzelecki 2

18.04.2015 r. - III liga (w) 0:1

19.09.2015 r. - IV liga (d) 5:1 bramki: Grzelecki 2, Baranowski, Kaczkowski, Ernest

Tak wyglądało poprzednie spotkanie obu ekip we wrześniu ubiegłego roku, gdy chełmnianie ograli gości z Włocławka 5:1:

Miejmy nadzieję, że tym meczem Chełminianka rozpocznie regularny marsz w górę tabeli. Pojedynek poprowadzi trójka sędziowska w składzie: Aleksander Nowicki, Marcin Nowakowski i Mariusz Burda. Pierwszy gwizdek o godzinie 16:00.

Kolejka 22. - zestaw par
Data Gospodarze Wynik Goście