Przed ligą

Już na najbliższy weekend zaplanowano 1. kolejkę IV ligi kujawsko-pomorskiej – chełmnianie na początek pojadą do Solca Kujawskiego, aby zmierzyć się z miejscową Unią, która wraz z KS-em w zeszłym sezonie opuściła grono III-ligowców. Spotkanie rozpocznie się w sobotę o godzinie 17:00. W ekipie unitów po degradacji nastąpiły duże zmiany i klub z Solca chce walczyć o najwyższe cele w IV lidze.

Kibice na pewno z zaciekawieniem czekają na pierwsze spotkanie drużyny z miasta zakochanych po relegacji. Zespół w generalnym sprawdzianie spisał się dobrze, ogrywając Olimpię II Grudziądz. Zarząd gorączkowo dopina transfery do klubu, a na razie potwierdzony jest tylko jeden gracz – 18-letni bramkarz Wojciech Buczkowski, grający ostatnio w Tartaku Klamry. Ponadto w trakcie załatwiania jest czterech graczy z okolic Chełmna. Po dopięciu formalności poinformujemy Was o nazwiskach owych zawodników.