Pierwszy sparing „do przodu”

Chełminianka Chełmno pokonała 3:2 Radzyniankę Radzyń Chełmiński w swoim debiutanckim meczu w 2016 roku. Bramki dla chełmnian zdobyli: Rafał Baranowski, Paweł Śmigielski i Dawid Piasecki. Trafienia dla rywali zaliczyli Kamil Kruszewski oraz Nikodem Archita.

CHEŁMINIANKA: Kawała – Śmigielski, Orlicki, Szpankiewicz, Bolt, Baranowski, Marks, Rogulski, Piasecki, Grzelecki, Ernest.

Na zmiany weszło trzech zawodników testowanych.

Z powodów zdrowotnych na boisku w Chełmnie nie pojawili się m.in. Piotr Kaczkowski czy Oskar Nalaskowski. Następny pojedynek towarzyski podopieczni Rafała Baranowskiego rozegrają w najbliższą środę, a ich rywalem będzie Pomowiec Kijewo Królewskie – ostatnia drużyna toruńskiej A klasy. Początek starcia o godzinie 18:00 na „Saharze”.