Mecz, który da utrzymanie?

Mecz, który da utrzymanie?

Kolejnym rywalem Chełminianki Chełmno na boiskach IV ligi jest Łokietek Petrokan Brześć Kujawski. Zawodnicy prowadzeni przez Rafała Baranowskiego zmierzą się z nim w sobotę o godzinie 16:00 najprawdopodobniej na boisku w Kijewie Królewskim.

Nietypowe miejsce rozegrania meczu spowodowane jest tym, że na naszym stadionie nadal trwają prace związane z kładzeniem bieżni lekkoatletycznej. Jest mała szansa na to, aby spotkanie odbyło się w Chełmnie. W razie takiej decyzji będziemy o niej jak najszybciej informować. Niezależnie od miejsca rywalizacji – ceny biletów pozostają takie same. Pojedynek poprowadzi trójka sędziowska w składzie: Daniel Mateusiak, Łukasz Uciński oraz Michał Pokorski. Pierwsze spotkanie z Łokietkiem zakończyło się naszą wygraną 2:1 po bramkach Tomasza Grzeleckiego i Dawida Orlickiego.

Zawodnicy Billy'ego Abbotta muszą już w myślach przyzwyczajać się do tego, że następny sezon rozpoczną w klasie okręgowej. Brześcianie kontynuują serię pięciu porażek z rzędu. Ostatnie ich wygrane to domowe zwycięstwa z Promieniem Kowalewo Pomorskie i Sadownikiem Waganiec z początku piłkarskiej wiosny. Najbliższy przeciwnik chełmnian ma coś do udowodnienia i zawodnicy znad Wisły będą musieli się postarać, aby zgarnąć dla siebie trzy punkty.

27. kolejka - zestaw par:
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Złotniki Kujawskie
- : -
Notecianka Pakość
Rol.Ko Konojady
- : -
Cuiavia Inowrocław
Chełminianka Chełmno
- : -
Łokietek PETROKAN Brześć Kujawski
Włocłavia Włocławek
- : -
Promień Kowalewo Pomorskie
Orlęta Aleksandrów Kujawski
- : -
Pogoń Mogilno
Lech Rypin
- : -
Sadownik Waganiec
Zawisza II Bydgoszcz
- : -
Naprzód Jabłonowo Pomorskie
Chemik Bydgoszcz
- : -
Unia Drobex Solec Kujawski

fot. Maciej Obuchowicz

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości