Kaczkowski w „jedenastce” rundy IV ligi!

Zawodnik Chełminianki Chełmno – 21-letni Piotr Kaczkowski – został wybrany przez MagazynPiłkarz.pl do „jedenastki” rundy jesiennej w IV lidze kujawsko-pomorskiej.

Wychowanka Pomowca Kijewo Królewskie ustawiono w środku pola wraz z Pawłem Olszewskim, zawodnikiem Chemika Bydgoszcz. W zespole znalazło się aż trzech Ukraińców: golkiper Radion Siamiuk, skrzydłowy Jaroslav Solonynko z Rol.Ko Konojady oraz środkowy obrońca Wolodymir Golowatenko z Naprzodu Jabłonowo Pomorskie.

Najwięcej piłkarzy w „jedenastce” ma Unia/Drobex Solec Kujawski, którą reprezentują Adam Kacprzak, Dawid Janicki i supersnajper – Sebastian Pacek. Drugi z czołowych strzelców IV ligi, czyli broniący barw Cuiavii Inowrocław Michał Kruszczyński, również pojawił się w najlepszym teamie rozgrywek. Cały skład można znaleźć tutaj.

Piotr Kaczkowski reprezentuje Chełminiankę Chełmno od sezonu 2010/2011, kiedy to chełmnianie debiutowali na poziomie IV ligi. W tym czasie „Kaczek” zagrał w ekipie z „miasta zakochanych” 155 meczów ligowych, w których strzelił 62 bramki oraz zanotował 45 asyst! Kaczkowski wraz z Chełminianką mógł cieszyć się z awansów do IV i III ligi, gdy trenerem zespołu był Waldemar Brachucki. Od obecnego sezonu 21-latek jest kapitanem KS-u.

foto: Aleksander Ryska