Kaczkowski na „Piłkarza Tygodnia”!

Kolejny piłkarz Chełminianki Chełmno, tym razem Piotr Kaczkowski, został doceniony przez Magazyn PIŁKARZ i nominowany do tytułu „Piłkarza Tygodnia”. Głosy można oddawać do piątku 2 października 2015 r., do godz. 23:59.

Link do głosowania: http://magazynpilkarz.pl/plebiscyt-forbot-ostatnim-laureatem-ruszamy-z-nowa-rywalizacja/

Kaczkowski wyróżnił się w ubiegłej kolejce ligowej swoimi dwoma gola w wygranej 2:1 rywalizacji chełmnian z Orlętami Aleksandrów Kujawski. 21-letni kapitan Chełminianki wraz ze swoją drużyną jest na fali wznoszącej i kontynuuje serię dobrych spotkań. Wychowanek Pomowca Kijewo Królewskie przyszedł do klubu znad Wisły przez sezonem 2010/2011, kiedy to ekipa z „miasta zakochanych” przygotowywała się do debiutanckiego sezonu w IV lidze. Przez kolejne lata gry Piotr Kaczkowski stał się czołowym piłkarzem KS-u, zwracając na siebie uwagę m.in. Olimpii Grudziądz czy też Widzewa Łódź.