Drugi mecz towarzyski – druga wygrana

Chełminianka Chełmno w środowym sparingu ograła 6:3 Gwiazdę Starogród. Trzy bramki dla chełmnian zdobył Dawid Piasecki, dwa gole zaliczył Wojciech Ernest, a jedno trafienie dołożył Piotr Kaczkowski.

W drużynie występującej w toruńskiej A klasie piłkę do siatki skierowali Dominik Gackowski i Mateusz Piórkowski, a raz Kawała skapitulował po kontakcie z futbolówką jednego z jego kolegów.

CHEŁMINIANKA: Kawała – Śmigielski, Baranowski, Orlicki, Szpankiewicz, zawodnik testowany, Marks, Kaczkowski, zawodnik testowany, Piasecki, Ernest.

Na zmiany weszło dwóch zawodników testowanych oraz Bolt.

Następne spotkanie zespół prowadzony przez Rafała Baranowskiego rozegra w najbliższą sobotę ponownie na chełmińskiej „Saharze”. Przeciwnikiem Chełminianki będzie Mustang Ostaszewo, który po rundzie jesiennej plasuje się na piątym miejscu w klasie okręgowej (gr. I). Pierwszy gwizdek arbitra o godzinie 14:00.