admin

Utworzono:

08.05.2015

Derby dla Lubrańca, nie wykorzystane okazje, Sikorski w końcu strzelił !

MGKS Lubraniec wygrał 2-1 (2-0) z Łokietkem Brześć Kujawski w meczu XIV kolejki Włocławskiej I Grupy Juniorów Młodszych. Mecz odbył się w Brześciu na nowoczesnym obiekcie. Bramki dla zespołu Kapuścińskiego zdobyli Kevin Chojnacki oraz Michał Sikorski.

Gospodarze zostali szybko skarceni, ponieważ w 10 minucie spotkania w polu karnym sfaulowany został Michał Sikorski- sędzia dyktuje "11". Do piłki ułożonej na wapnie podchodzi Chojnacki, uderza w prawy górny róg bramki, bramkarz broni strzał, piłka spada z powrotem pod nogi Kevina Chojnackiego a ten pakuje piłkę do pustej bramki. Lubrańczycy obejmują prowadzenie!

Akcja lewym skrzydłem Nowak schodzi do środka i podaje piłkę miedzy dwoma obrońcami a Sikorski wychodzi sam na sam z bramkarzem którego pokonuje płaskim strzałem obok nogi. Jest to czwarte gol Michała w tym sezonie a pierwszy w rundzie wiosennej. Do przerwy wynik nie uległ zmianie.

Po wznowieniu gry w drugiej części spotkania gospodarze ruszyli do ataku, w 70 minucie sędzia podyktował rzut karny. Piłkę w polu karny ręką zagrywał Chojnacki. Zawodnik Łokietka uderzył piłkę w środek bramki pod poprzeczkę- Ciesielski zmylony. Wynik 2-1 dla MGKSu utrzymał się już do końca spotkania. Zawodnicy z Lubrańca nie wykorzystali bardzo dużo okazji, będą mieli szanse pokazać kibicom, że potrafią strzelać dużo bramek już w najbliższą sobotę o godzinie 14:30 na stadionie w Lubrańcu. Na Sportową zawita lider tabeli- Ziemowit Osięciny. Dodamy, że na stadionie w Brześciu była liczna grupa kibiców z Lubrańca!